Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszott a szikhólyag?

Miért nem látszott a szikhólyag?

Figyelt kérdés
5+5 hetesen voltam nőgyógyásznál. 14 mm petezsák és 2 mm embrió, melyet csak hüvelyi ultrahanggal lehetett látni. De nem láttam a szikhólyagot. Az orvos se mondott semmit róla. Nekem akkor ott fel se tűnt, annyira örültem az embriónak. Lehetséges, hogy ott van csak abból a szögből nem látszott?

2016. márc. 7. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ott kell lennie, 12-14 hetes korig az látja el a babát utána átveszi a feladatot a méhlepény. Szóval ott van az.
2016. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, csak nem érezte jelentősségét, hiszen a baba már ott van.

nekem csak addig mondta a szikhólyagot, amíg nem látta az embriót.

amikor már akkora volt, hogy tudta mérni, soha többé nek került rá a szikhólyag a leletre.

2016. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam pl. a petezsák mérete se szerepelt a leleten, csak annyi, hogy 16 mm embrió


mondjuk én a már 8. hetes voltam, mikor orvoshoz mentem :)

2016. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hét 5 napos terhesen voltam először orvosnál, de a doki csupán az embrió méretét jegyezte fel a leletre, illetve hallgattuk már a pulzálást. A szikhólyagra rámutatott (a nyomtatott UH képen látszódik is), de nálam pl. a petezsák méretéről nem tett említést.
2016. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!