Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Um szerint 6+1 hetes terhesseg...

Um szerint 6+1 hetes terhesseg.10x 8mm petezsak. Embrio, szikholyag nem lathato. Max 2 nappal foganhatott kesobb. lehet meg baba?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon. Ez a leletem:

UM szerinti terhessegi kor 6 het 1 nap

Megnagyobbodott uterusban szabalyos 10x8mm-es petezsak abrazolodik

Jelen vizsgalaton szikholyag, embrio nem lathato.

Adnextajakon koros nem abrazolodik, Douglas szabad

Jobb ovariumban egy 26×26mm-es luteum cysta abrazolodik.


Jav: 1 het mulva kontroll ultrahang javasolt.


Ennyi.

A teszjeim a mai napig erosek, egyforma ket csikosak. Feszul a cicim foleg estere kibirhatatlan. Neha meg erzek szurkalast feszulest a hasamban par masodpercekre. Nem verzem, nem barnazok.

A hom 37.3 koruli minden reggel merem.

Nem tudom mit gondoljak. Remenykedjek? Lehet meg ebbol baba? :((((

Teljesen osszetortem.



2016. febr. 4. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mensi szerint hany hetes lennel?
2016. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dec 23 volt az utolso menstruacio elso napja. Az alapjan vagyok 6+1 ma. 6-an vagy utana 2 nappal foganhatott mert kesobb nem voltunk egyutt.
2016. febr. 4. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél, 6+3-nál voltam az akkori dokimnál. Nem volt szívhang és a szikhólyagot is csak sejteni lehetett. Azt mondta nekem, hogy jövő héten menjek vissza megbeszélni a "kaparás" részleteit, ha addig nem indul be!!!!!!! 1 hét múlva volt szívhang...na akkor váltottam orvost, a kislányom a kiírt napon meg is született :D
2016. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Foganhatott napokkal az együttlét után is. Drukkolok, hogy így legyen, és jövő héten jó híreket kapj. Mindenképpen írj utána.
2016. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok.

Ok, azt hittem, hogy mensi alapjan mar idosebb terhes vagy, most jottem ra, hogy az UM-t erre irtad. En meg epp ugy ertelmeztem, hogy UH szerint vagy ennyi.

Mindegy.


Szerintem nem kell elkeseredni, kicsit koran mentel.

En az elso gyerekkel 5 hetesen 6 naposan voltam eloszor uh-n es a vizsgalatt elott az orvos kb 5 percig arra keszitett fel, hogy nagy esellyel nem latunk meg semmit a petezsakon kivul, mert eleg koran van, jobb lett volna, ha egy bo hettel kesobb megyek. Vegul latszodott, hogy mar pulzal a szivcso, illetve a petezsak, de azon kivul mas nem.

A masik ket terhessegemnel epp emiatt nem is mentem ilyen koran ultrahangra.


Szoval ne izgulj, igy, hogy meg biztosan tudod, hogy ket nappal kesobb volt ovud egyaltalan nem jelent ez semmit.

2016. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Számításaim szerint én is ma vagyok 6+1 hetes és barnázás miatt kórházban fekszem, 3 naponta UH-al. Folyamatosan nő, a mai UH alapján 1,6 cm petezsák, 5 mm szikhólyag 1mm embrió volt látható. Szívcső pulzáció sejthető. A sárgatestem a minap 3.7 cm volt. 3 nappal ezelőtt 1.2 volt a petezsák és 4 mm a szikhólyag. Jelentkezem, ha előrébb jitottam. Volt már egy missed abom és egy korai vetélésem.
2016. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fugg az uh minosegetol is. En 7 hetesen voltam először uhon mindkettovel. Valószínűleg korán mentel. Van olyan is h van petezsak de ures. Szurkolok nagyon h csak korai legyel!!
2016. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

1 hét múlva megyek vissza, akkor kiderül. másik helyre van február 23-ra időpontom, azelőtt még nem akarok nagyon következtetéseket levonni, reménykedem hogy minden rendben lesz. holnap megyek vérvételre megnézik hogy állnak a hormonok, hcg...

köszönöm a drukkolást!

2016. febr. 4. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem dec 7 volt az uccsó menzi első napja. jan 4-én kellett volna megjöjjön, de semmi, pozi teszt először jan 10-én volt halvány, utána erősödött. jan 21-én még csak petezsák volt, 8.2mm. Akkor mondtak 6+3nak. Ma voltam dokinál megint, most már szépen látszik a baba, volt szívhang is, menzesz szerint 8+3 napos vagyok, de ráírta kézzel a papíromra, hogy 6+5 UH szerint.

Szóval nyugi, semmi nincs veszve, simán lehet baba, csak később fogant :)

2016. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!