Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trimeszter 1-2-3 várandósvitam...

Trimeszter 1-2-3 várandósvitaminról vélemények?

Figyelt kérdés
Pozitív illetve negatív véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi olyan nőktől, akik már szedték vagy szedik. Tényleg érdemes már akkor elkezdeni szedni, ha "dolgozunk" a családalapításon?
2016. márc. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedni majd csak akkor állj neki mikor már tudjátok , hogy lesz baba addig viszont felesleges .

Vitaminról én Dr.Czeizel várandósvitamint hasznàlom és bevált pozitív vélemennyel vagyok :)

2016. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nickelodeon88 válasza:

Szerintem a trimeszter egy nagy kamu, nehol a sajat irasaik is ellentmondanak egymasnak. Pl elmeletileg a vetelest ill. koraszulest hivatott megelozni, kockazatat csokkenteni, ehhez kepest mindenki pozitiv teszteket kuldozget facebookon, hogy vegre teherbe esett. Nos, a ketto nem ugyanaz.

Ezenkivul sehol egy kiserlet vagy teszteredmeny, ami bizonyitja a hatasossagat.

Valamint, ha negativ velemenyed van, azonnal eltavolitanak az oldalrol.

Vesziteni nem sokat fogsz, ha kiprobalod, max egy rakas penzt, mert nagyon draga.


Nem akarok reklamozni semmit, de nekem az egyszeru cickafarkfu tea segitett( bar ez se bizonyitottan hatasos)

Fogantatas utan meg folsav+calcium-d vitamin kombot szedtem es boven eleg volt.

(En Angliaban elek, de itt pl az orvos se ajnarozza a terhesvitaminokat, folsav meg d vitamin a ket legfontosabb(ha vashianyos vagy, akkor meeg az is) en 9 honap alatt kb £3-ot koltottem az egeszre)

2016. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom a Trimeszter vitaminnal! Sajnos borzalmasan összekavarta a ciklusom, összevissza kezdtem vérezni, barnázni tőle és 40 napos ciklusom lett, 7 napis menstruációval, iszonyú fájdalmas ovulációval. Volt hogy kimaradt a vérzésem, ezek után pedig felment a prolaktin szintem és leesett a progeszteron szintem és ezeket gyógyszerelni kellett sajnos. A TSH-m duplájára vitte föl :(
2017. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!