Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a gyöngyösi Bugát Pál...

Aki a gyöngyösi Bugát Pál kórházban szült, vélemények, tapasztalatok? Nadim főorvosról vélemények?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosok rendesek voltak,a nővérek viszont bunkók.
2016. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem ott és a napokban fogok, 2-3 nővértől eltekintve mindenki kedves és segítőkész (volt)! Szerencsére a szülésznő is nagyon aranyos volt és ahogy sorra talàlkoztam a hónapok alatt az orvosokkal mindenki normálisnak tűnt. Nadimtól csak érdeklődtem párszor hogy nem tudja-e merre van az orvosom, mindig kedvesen válaszolt. Tekintve hogy mennyi kismama jár hozzá szerintem csak jó lehet!
2016. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nadimról nem igazán tudok véleményt írni. Ha vizitelni jött mindig kedves volt, de nekem más orvosom volt, így nem volt vele igazán kapcsolatom.

Kétszer (4 és 2 éve) szültem a kórházban most készülök harmadjára. Nekem semmi panaszom nem lehet, Mindenki rendes volt, persze volt olyan nővér vagy csecsemős aki nem volt szimpatikus (valószínűleg akkor én sem neki), de vele nem volt kontaktom. Akitől kérdeztem vagy velem foglalkozott, mind kedves volt. És nekem a kajára sem volt panaszom.

2016. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!