Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismama vagyok. Normáli...

6hetes kismama vagyok. Normális a mindennapos hasfájás? Kedden megyek először orvoshoz, kicsit félek, hogy minden rendben lesz-e?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire fáj a hasad. Ilyen menszi szerű apróbb fájások normálisak, mert nő a méhed.

Viszont ha erősen görcsölsz, inkább lásson orvos. Jól teszed, hogy mész.

Esetleg szedjél Magne B6-ot, az jó erre

2010. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZia gratulálok, Örülök a kérdésnek , mert nekem 5 hetes leszek még csak és szintén vannak kis fájások, pont ezt szerettem volna tudni, hogy ez normális e , én nem gondotam hogy 4-5 hetesen a méh lehet , attól félek néha hogy megjön. Még el sem akarom hinni. Sok sikert, és jó egézséget.
2010. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Ha szurkál a pocitok, meg húzódik, akkor nagyon jó rá a MagneB6, naponta 3*2 szemet lehet bevenni, nekem renegetet segített az elején és segít a mai napig is. (23. hét)

Az első hetekben normális ha feszül a has, hiszen a méh felkészül a változásra.

Ha erős a görcs és nem akar múlni akkor kell mielőbb dokihoz menni.


Szép babavárást nektek és minden jót! :)

Ne idegeskedjetek, minden rendben fog menni, a hasfeszüléshez hozzá kell szokni, ez velejárója lesz a terhességnek :))

2010. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!