Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban megtudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Van esetleg, aki olyan szerencsés, hogy a 12 hetes uh-n megmutatja magát? Vagy ne is reménykedjünk?
2010. ápr. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
12. héten 3D vagy 4D-vel.Ha sima uh-ra mész akkor ne nagyon reménykedj. Én a 15. héten voltam 4d-n de nem mutatta magát egy kicsit sem,A 18. héten sima uh-n már 100%ra megmondta a doki a nemét.
2010. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima 2d lesz ... csak kíváncsi voltam, hátha :)
2010. ápr. 2. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2d-n nem látszott a 12. héten, de rá 1 hétre már igen. A 12. heti egy kórházi uh volt és szerintem nem volt idő ilyenekkel vacakolni, míg a 13. héten egy fizetős babamozin voltunk, ahol az uh-os rászánta az időt :) (érdekes, hogy itt 4d-vel is néztük, de 2d-vel is, és akkor látszott a kukac)
2010. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 12 hetes sima uh-n 95%-ra mondták hogy fiú, és azóta is egyre tökösebb :))

Hozzá tartozik hogy nekünk a dokim már 10. héten megmondta hogy nem meri rátenni az életét de szerinte kukis :)

2010. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekünk is a 12. SIMA 2D ultrahangon mutatta meg magát! :D

És azóta már láttuk 4D-n is!


Sok szerencsét!

2010. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen már megmondták, hogy kislány igaz 4D-vel nézték de nem tudom ez számít-e. Állítólag a hozzáértőknek többet mutat a sima 2D és a 4D csak a mozi miatt van, hogy mi is élvezzük. Ja, és tényleg kislány lett, már 14 hónapos nagylány. :)
2010. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj de jó lenne ... :)

Köszönöm a válaszokat, akkor majd beszélgetek Vele, hogy forduljon szépen úgy, hogy Anya és Apa megtudja, hogy ki is lakik a pociban. :)

További Boldog Nyuszit kívánunk!

2010. ápr. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!