Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti közlitek a párotokkal, ha...

Ti közlitek a párotokkal, ha van valami terhességi tünetetek, vagy csak a biztos pozi tesztet mondjátok el?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel mi egyelőre nem szeretnénk gyereket vállalni, így mindig szólok neki, ha esetleg késik a vérzésem vagy más furcsaságot tapasztalok. Ha most akarnánk gyereket, nem biztos, hogy szólnék ilyesmiről, hogy "téves riasztás" esetén ne élje bele magát.
2016. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi 2 gyereket terveztünk és kétszer is nagyon hamar összejött. elsőszülöttünk első próbálkozásra, akkor őt kértem, hogy munka után hozzon tesztet mert nem jött meg aznap, miután rápisiltem, együtt vártuk ki azt a fél percet mire kijött a 2. csík :D

most a másodikkal 3-4 hónapot próbálkoztunk, mindig mondtam neki, hogy majd melyik nap fog vagy nem fog megjönni. aztán kérdezte, hogy naaa? utolsó nemvártál mondtam neki, hogy semmi, ismét együtt teszteltünk este :)

ha tényleg együtt próbálkoztok, együtt várjátok akkor szerintem nem kell titkolózni, ő is pont olyan szülő, neki is pont úgy jár az izgalom is :)

2016. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém pesszimista szóval mindegy volt. Tünetem mondjuk nem volt de amikor késett azt mondtam neki de még a pozitív tesztben sem mert bízni. :) Csak miután az orvos megerősítette.

Amikor beindult a szülés csak akkor hitte el amikor már tényleg nagyon fájt 5 percesekkel és azt mondtam lassan lehet indulni.

Úgyhogy tünetekkel is mondhattam volna akármit ő nem élte volna bele magát.

2016. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi mindent megosztunk egymassal. Ezt is :)
2016. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
en elsonel mar nemvart wlott ereztem tuneteket es mondtam neki. most is ereztem .akarni volt szoltam neki.sajnos megis megjott. most mefint faj a mellem,hasam,derekam .elmondtam neki,hozzatettem hogy talan bekepzelem,azt mondta szerinte is. ma megfogta a cicim es azt mondta hû feszesebbek 😊 tenyleg jobban os fajnak de mar nem mondok semmit. lassan hilyenek nez😊 pedig az orvosom mondta hogy lehet hogy az elozo honapban is baba lett volna de megis megjott mert multkor is kellett hornonpotlas az elejetol.most adott es mar szedem is. talan osszejon es nem tevedek megint ..
2016. márc. 13. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már több mint két éve várunk rá, én már csak a pozitív tesztet fogom mondani neki. Igazából már én is csak annak fogok hinni.
2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig mondtam neki hogy szerintem sikerült vagy nem sikerült. Éreztem a változásokat akkor mondtam neki hogy szerintem pozi lesz a teszt. 😊 mindig együtt drukkolt velem! 3. Babánk érkezik nyáron 20 hkm
2016. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!