Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok napok...

39 hetes terhes vagyok napok óta a szemérem és a keresztcsontom úgy fáj mintha előzőnap jól elvertek volna ráadásul a keresztcsontom minden lépésnél szúr alig bírok menni ez normális?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 38 hetes vagyok, és szerintem normális. Már valószínűleg jól be van illeszkedve a baba, és nyom. Nekem akkor fáj különösen, amikor fekvésből felkelek és el akarok indulni. Kitartás, már nem sok van, néhány nap és kezünkben tarthatjuk a babánkat.
2008. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem már 3 hete fáj a szeméremcsontom, és még mindig 2in1-ben vagyunk a babával, 1 hetes túlhordással. Szerintem ez teljesen természetes fájdalom, de nem a szülés közelségét jelzi.

Könnyű szülést kívánok.

2008. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm válaszotokat hát elég fájdalmas de a lényeg hogy "normális" terhességi "vele járó". Nektek is könnyű szülést és boldog babázást.
2008. szept. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!