Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenem húzódik, a csípőim,...

Mindenem húzódik, a csípőim, keresztcsontom, a hasizmom. Ez eltart a terhesség végéig? Sokszor úgy mozgok mint egy nagymami. (24h km)

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél óra sétától szétszakad a csípő-forgócsontom! Azelőtt fél napokat is bírtam!
2009. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedul en emiatt ma nem tudtam egyszeruen bemenni dolgozni, pedig nem vagyok keneskedo fajta. :) Szinten huzodik mindenem, kerestben a medencemnel faj es valoban lassu nyugdijas tempoban totyogok. En delelott voltam a korhazba mert azt hittem valami nincs rendben annyira huzodott, feszult fajt a hasam alja meg ketoldalt is. Megvizsgaltak es minden a legnagyobb rendben. Mondtak is, hogy sokszor az sem mindegy, hogy a baba, hogyan fekszik, meg aztan eltud talalni par idegszalat is. Azonkivul tenleg keszul a testunk a szulesre, nyulnak a szalagok, lagyulnak a csontok. Nallam ez csak tegnap delutan kezdodott, remelem azert nem lesz folyamatos a terhesseg vegeig. :)
2009. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello, Nekem a 26-28 hetek voltak fajdalmasak.Utana elmult, de persze szamitok ra hogy majd meg elo fog jonni. Nekem a terhes joga segitett.

Kitartas! A terhesseg alatt akar minden nap valtozhat valami :)

2009. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!