Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetesen érezni a babát...

18-19 hetesen érezni a babát kívűlről tapintásra?

Figyelt kérdés
Pár napja ha megtapogatom a pocim, a köldök alatt kicsit jobb oldalon érzek kemény részt, ami picit érzékeny ha hozzáérek. 18+4 napos vagyok
2016. márc. 15. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a megnagyobbodott méhedet érzed. Konkrétan a babát még nem, ahhoz kicsi még.
2016. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet érezni. Kisfiamnak a rúgàsait mozgàsait is lehetett làtni. Most a lànyom csak egy kis púpként jelent meg a pocim egyik màsik oldalàn, ő nem rugdosott inkàbb csak feszìtette magàt.


Szerintem ez nagyban függ a baba izomzatàtól, méretétől is. Meg anyuka érzékenységétől. Mert van aki pl csak 18-19 hetesen érzi a babàt először,ami nekem elképzelhetetlen,mert a fiam akkor màr komoly fàjdalmakat okozott a mozgàsàval.

2016. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18-19 hetesen Nekem mar lattszott is ahogy mozog :) 19 hetesen voltam korhazban gorcsoles miatt es azzal utottem el az idot,hogy videokat csinaltam Apanak,hogy mozog a fiacskaja ;) de ez fugg attol hanyadig terhesseg,milyen a testalkatod,hol tapad a lepeny,hogy fekszik a baba.

Nekem 3.baba,vekony testalkatu vagyok,es a lepenyem is hatso fali.

2016. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, férjem már 2 hete érzi :) fiam 1 hete. határozottan jó nagyokat rúg, még a hasam is kidudorodik arra a pillanatra :)

első, miért túl pici? 18 hetes magzat 16cm körül van, az azért bárhogy nézem, nem túl pici :)

mondjuk elsővel valóban később éreztem, férjem is

2016. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!