Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok mindig feszült?...

Miért vagyok mindig feszült? Mit tehetnek ezellen?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, 3. Babankat várjuk, tervezett baba, nagyon örülünk neki. Viszont iszonyatosan feszült vagyok, apróságokon felhúzom magam, bunkó vagyok a körülöttem élőkkel! A párommal is csak vitázunk mert nem tudunk megegyezni a neveken... tudom hogy hülyeség ezen kiakadni hisz van még idő kitalálni, de olyankor végképp felforr az agyvizem mikor megkérdezik h mi lesz a neve.... az is gond hogy táppénzen vagyok itthon, szinte begolyózom, házimunka az összes napi tevékenységem! Szedek magnéziumot. A fiam is az utóbbi időben nehezen alszik el esténként, hajnalban 3 óra fele felkel, reggel nehezen ébred, nyűgös, nehéz az oviig eljutni...ez is idegesít hogy nem jövök rá a megoldásra hogy mi lehet a baja... eddig jó alvó kiegyensúlyozott gyerek volt, most meg... férjem is sokat dolgozik, nem is voltunk kettesben már kb 1 hónapja. El szoktuk vinni a gyerekeket a nagyihoz 1 éjszakára, de most ez is már rég volt. Várom a babát, szeretném ha már itt lenne egészßégesen, de valahogy megőrjít a többi ember! Mit csináljak magammal? Eddig jókedvű cidám mindig pozitív ember voltam most meg ki vagyok fordulva magamból!
2016. márc. 16. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem a hormonok miatt lehet nem is volt hasonlo de szülés előtt pár héttel ! Próbáld meg elengedni magad és sodródni az árral ez már jobb nem lesz csak roszabb :) a gyerekek eveszik minden energiánkat időnket mindenünket de amikor ki mondja az első szavát meg teszi az első lépéseit vagy csak ránk mosolyog újra erőt ad a folytatáshoz! Valószínűleg ki is lehetsz merülve .... de ne aggódj át lendülsz rajta egy kis idő mulva! A fiad pedig lehet h érzi rajtad a feszültségedet és ezért ő is feszült és ez este / éjszaka jön ki rajta ! Kitartást! ;)
2016. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!