Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Találtatok...

Kedves kismamák! Találtatok már anita hastartópánt helyett olcsóbbat? 1/4annyiba kerül és ugyanazt a célt szolgálja, leveszi a derékról a terhet. Használ ilyet vki? jó?

Figyelt kérdés

[link]


15hós kisfiú anyukája vagyok,tervezzük a tesót és böngésztem egy kicsit,mert mindenképp kell majd ilyen nekem,az előző terhesség alatt kölcsönkaptam egy anita márkájút,ami bevállt.de 7000 ftot nem fizetnék érte.

nézzétek meg és aki esetleg vesz,írja meg legyenszíves a tapasztalatait


2010. ápr. 3. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kérdeznék. Tényleg leveszi a derékról a tehret, és ez működik? Vagy csak jobb tőle? Nekem sem lenne rossz, az előző terhességem alatt volt gondom (odegbecsípődés), és most ikreket várok, jó volna megúszni. Szerinted segíthet ez annyit?

Bocs az off-ért, de nagyon örülnék ha lenne legalább esély rá hogy beválik, mert már most fájogat a derekam, pedig még csak 17 hetes vagyok.

2010. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia

nekem a terhesség előtt is volt gondom a derekammal.két csigolyám között nincs meg a kellő távolság,így kb 2havonta mozdulni sem bírtam legalább 1 hétig.terhesség alatt használtam ezt vagyis az anita hastartó pántot,nem keményedett a hasam és órákat tudtam sétálni derék fájás nélkül.megúsztam a becsípődést terhesség alatt.szülés óta már kétszer volt,de tény,hogy terhesség alatt nem.hogy ez a pántnak volt-e köszönhető,nem tudom.remélem segítettem

2010. ápr. 3. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm. Azt hiszem egy próbát megér, még akár a drágább fajta is, ha segít. Már elmeséltem a férjemnek, rögtön rávágta hogy akkor kell egyet venni. :-) Utánajárok, és szerintem beruházunk rá. És nagyon köszönöm a tippet, bocsánat hogy nem a kérdésedre válaszoltam. Remélem abban is tud valaki véleményt mondani. Mindenesetre ha találok valami olcsóbb fajtát, és kipróbálom biztosan megírom majd neked!

Boldog ünnepeket!

2010. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ilyen volt, belinkelem:

[link]

De olyan pici hasam volt végig, hogy csak párszor használtam. Nagyon jól levette a terhelést, nekem mindig a medencecsontom fájt. Ha gondolod írj privit, annyiért eladom neked, amennyi az a másik, amit belinkeltél. M-es méret.

2010. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Engem érdekelne a haspántod, ha megvan még. Milyen méret és milyen színű?
2010. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!