Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamák hogy vagytok?...

28hetes kismamák hogy vagytok? Pici nemét? Nevet találtatok már? Hány plussz kilónál jártok?

Figyelt kérdés
Nekem plussz 8 kilóm van és nem tudjuk még hogy mit rejt a pocak azon kívül hogy babát:D a dokim ugyan nagyon jó de sajnos az uh gépe nem és nem látni annyira semmit rajta persze az alapvető dolgokat igen de mást nagyon nem ezért elküldött egy nagy uh ra ott meg tudjuk majd remélem :)
2011. ápr. 1. 15:45
 1/9 anonim válasza:
szia.én 27+5 h vagyok.szerencsére mi már egy ideje tudjuk hogy ici pici lánykánk lesz,és már neve is van Jázmin:).sajnos elégé sokat híztam már és még fogok is,én már 12 kg-nál járok,de nem bánom,majd lemegy idővel:).hajolni már nem nagyon birok,és kikészít hogy folyton pisilnem kell,az alvás is kezd nehézkes leni és még hol a vége?!egyre jobban tartok a szüléstől ahogy közeledik,mert hát olyan gyorsan megy az idő,igaz azt már várom hogy a kezemben tarthassam a picikém és ezt csak úgy tudom elérni ha túlesek a szülésen:)
2011. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helló!Én 29 hetes vagyok eddig 0 plusz kilóval,most értem el a kezdősúlyomat.Elején 5 kg-ot fogytam.Kislányt várunk ha mindenigaz:)Dorina lesz a neve.Most elég jól viselem a terhességet igazából csak a lábgörcsöktől szenvedek néha.Nekem már második,így a szükléstől nem félek tudom mire számíthatok.:)Jó egézséget nektek!
2011. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 27+3 hetes vagyok, mi is tudjuk már a 19. héttől, hogy kislányunk érkezik :) Annának fogják hívni( azért nem vesszük kézpénznek, mert nem egy ismerősöm van, akinek végül kisfia született). Eddig minden rendben ment, 5 Kg-t híztam, meglepően jól viselem ( nem így képzeltem magam ennyi idős várandósan). Poci növöget, már nehezebb hajolni, vannak mozdulatok amiknél rá kell jöjjek, már nem megy :) A lábgörcsök engem is kínoznak, na és az állandó pisilés... éjszaka 2-3 óránként a mosdóban vagyok , de ez legyen a legnagyobb baj :) Ami nagyobb gondot okoz, az a szex... de ezen is csak én agyalok, a párom nagyon megértő. Mi épp most kezdünk költözni, festeni... szóval gyorsan fog menni az idő. A szüléssel még nem nagyon foglalkozom, mert csak feleslegesen beparáztatnám magam... ha oda kerül a sor, úgyis menni fog minden! :)
2011. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Disi ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok, kislányunk lesz (legalábbis eddig 3 orvos ezt mondta). A névvel bajban vagyunk, még mindig nem tudtunk dönteni, de van egy pár favorit, és idő is még. Csak azt utálom, hogy mindenki ezt kérdezgeti, és nem tudok mit mondani... Eddig plusz hét kiló, most kezdtem el hízni, de nem aggódom, mert messze nem tudok annyit enni, mint amennyit szeretnék. Nyomja fel a gyomromat, és nem fér. Estére úgy feszül a hasam, inni sem tudok eleget. Próbálok napközben többször gyümölcsöt, zöldséget rágcsálni, tejet, joghurtot enni, hogy jusson neki elég tápanyag. Alvásfronton sem tudok semmi jóról beszámolni, az hogy pisilni felkelek az lenne a legkevesebb, de nem bírok elaludni hajnal 1-2 óráig, volt, hogy fél négyig néztem az órát. De kezdek hozzászokni, úgyhogy nem olyan szörnyű, mint amilyennek hangzik. Nagyon boldog vagyok, és rengeteget mocorog. Olyan van esetleg, hogy túl sokat mozog? Remélem nincs, mert én elég sokat érzem.
2011. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Disi ***** válasza:
Csak még annyit, hogy remélem te is minél hamarabb megtudod a kis trónörökös nemét :-)
2011. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat hát most jelentkeztem be tegnap uhra jövö hét pénteken megyek megint legalább láthatom a kis bébybogyót mert nem bírok betelni vele:) csütrötökön amikor voltunk akkor pont amikor az orvos rátette az uh fejet a hasamra akkor fordult és pont ugy hogy ne lehessen látni:)már most olyan mint az apja kis kötekedős de imádom :) a párom szerint lány lessz szerintem fiu, bár lányt szeretnék:)majd megírom jövö héten hogy mi lessz a pici ha megmutatja magát
2011. ápr. 2. 07:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.28+2hetes vagyok,kisfiút várok,ő már a második gyerkőc lesz,van már egy 2.5éves nagy fiam:-)Arnold lesz a neve,a bátyus Armand:D 5kg híztam eddig,sokat mozgok,lótok-futok a gyerek után,nincs időm elhagyni magamat.Nagyon jól viselem,bár estére már van,hogy hulla vagyok,és a derekam kezd már pici fájni a nap végére.Jól alszom,hagynak a "fiúk"pihenni.Mindenkinek boldog babavárást kívánok:-)

Üdv

2011. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végre megtudtuk kicsilányunk lessz a neve Édes Ketrin 1.20-30 deka és gyönyörü :))))))
2011. ápr. 11. 08:41
 9/9 Disi ***** válasza:
Gratula, csak megmutatta végre magát:-). Mi nyilván a Réka mellett maradunk, bár még van bő 2 hónap addig...
2011. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!