Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név a legszebb? : )

Melyik név a legszebb? : )

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenkinek tesztelnek ezek a nevek, de ez az a 3 név ,amin gondolkodunk!

Adrián, Levente, Ákos


Tegnap derült ki,hogy KISFIUNK lesz :) éreztem,annyira tudtam,hogy fiam lesz egyszer (elso baba) , de valamiert allandoan a lány neveken gondolkodtam! :D

Fiu nevekből meg nem igen tetszik semmi,csak ez a 3.


2016. márc. 17. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Adrián.
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Csak az Akos tetszik kozuluk
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
A vezetéknévtől függ, nekem az Adrián annyira nem tetszik. Hogy becéznéd? Adri? Az lányos.
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az Adrián abszolút nem, a másik kettő nagyon szép, de azért a vezetéknév sem mindegy.
2016. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon szép mind a 3. Szerintem az Adrián a legszebb egyébként, de számomra fontos, hogy becézhető legyen, így ezt végső soron nem adnám.

Ezután a Levente, aztán az Ákos (ami szintén szép, de nem adnám mert nem lehet becézni.)

2016. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az Ákos tetszik, utána Adrián, és úgy a Levente.
2016. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Basszus igazatok van!!! Nem lehet becezni az Adriánt! :( pedig bele ez tetszett a legjobban!

Meg az Ákost sem. Hat erre nem is gondoltam 😔

Meg van idom,de egyszeruen semmi sem tetszik.

Koszonom a válaszokat! :)

2016. márc. 17. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az Ákost lehet becézni ( Áki), legalábbis én így hívom az egyik fiú ismerősömet :)


nekem a Levente tetszik a három név közül :)


számomra is fontos volt, hogy lehessen becézni, de végül mi bele szerettünk a Zalán névbe, amit nem igazán lehet értelmesen becézgetni !


35hkm

2016. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ákos tetszik a legjobban
2016. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj minden nevet becézni. Van, amiben pont az a szép, hogy nem tudod idétlen neveken hívogatni a gyereket. Az Adrián szép amúgy. Pl. a szomszédom direkt olyan nevet akart, amit nem tudnak majd becézni, mi is olyat választottunk, így alakult, ez tetszett meg. Persze, ha valakinél ez fontos szempont, akkor ezek nem olyan jók.
2016. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!