Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált vagy integrált...

A kombinált vagy integrált tesztet hogyan kell intézni? Kinek kell szólni, hogy szeretném, hogyan fizetem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én az orvosnak mondtam, ő adott tájékoztatófüzeteket és csekket, azt kellett befizetni és vinni magammal a 12 hetesre
2016. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ma volt :) A mai, 12 hetes UH vizsgálaton megkaptam a csekket, majd elrohantam vele a postára, befizettem, és a bizonylattal, valamint az UH eredményekkel kellett visszamenni a kórházba, ahol levették a vért. Elvileg 2 héten belül van eredmény, a beküldő orvosod is megkapja, és Te is e-mailen. Elég jól szervezettnek tűnt. Mi a kombináltat kértük, 10500 Ft-ot kellett befizetni. Szép babavárást! :)
2016. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet én nem vagyok képben de nálunk. 12.heti kombinált az ingyen volt. Ultrahang+vérvétel.

Vagy én vagyok lemaradva...

2016. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éehet kérni plusz kombinált tesztet a down meg edwards szűrést, az 10.500ft
2016. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!