Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni, Debrecen környéki...

Debreceni, Debrecen környéki kismamák! Kombinált és/vagy integrált tesztet hol csináltattatok mostanában?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemet 2 éve szültem, akkor még ugye az AFP volt a bevett. Még nem beszéltem a védőnővel, nem tudom mik változtak a terhesgondozásban. Melyik tesztet ajánlott elvégeztetni? Köszönöm a válasuokat.

2015. jún. 27. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az AFP-t már nem is veszik le (a férjem orvos, kb. egy hónapja már feladni sem tudják, bár nyilván nem is nagyon preferált, de egy-két esetben előfordul). Én egyébként mindig belekeveredem ezekbe a tesztekbe, amit februárban mi csináltattunk, azt a klinika reof részén készítették, de a nobilisban is tudsz kombinált tesztet kérni.
2015. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi az okoskodásért, az elején azt hittem, az afp és a kombinált között vacillálsz, késő van már... :))
2015. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, én is keverem már ezeket a teszteket. Most próbálok tájékozódni, hogyha jövő héten megyek a védőnőhöz képben legyek. A Nobilis rendelőt év is olvastam, voltam már ott babamozin is. Csak az a része nem tiszta, hogy oké, hogy az UH-t ott csinálják, de vérvizsgálat hol történik. Klinika? Vagy valami magánlaborban? Mert az ő honlapjukon erről nem találtam semmit.
2015. jún. 27. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott veszik le a vert is es onnan tovabbkuldik a laborba. Hetfonkent van vervetel, olyan 2 oras idoablakba hivjak a kismamakat, van egy kis sorbanallas, de nem veszes. UH-ra mar mindenkit egyeni idopontban varnak.

Erdeklodj idoben mert alig van szabad helyuk es a vervetel az UH elott joval kell, hogy az UH napjan mar teljes koruen ertekelhessenek!

2015. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki érdeklődő ide tévedne gondoltam leírom, hogy elmentem kombinált tesztre. A Nobilisban csináltattam, pénteken telefonáltam, hétfőn már a vérvételen voltam. A vérvételre sok kismamát hívnak egyszerre, de nagyon gyorsan megy, egy papírt kell kitölteni és sorszám alapján kell bemenni.10 hetesen voltam vérvételen, 12 hetesen UH-n. Az UH kb. 40 perc, nagyon alapos, minden le van mérve többször is. A végén elmondja, hogy mi az eredmény és van egy ajándék fotó is.

Én ajánlom.

2015. júl. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!