Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a névhez?

Mit szóltok ehhez a névhez?

Figyelt kérdés
Viccből kezdtük el Aladárnak hívni, de azóta annyit beszéltünk róla, hogy már teljesen megszerettük.
2010. ápr. 3. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha mindkettőtöknek tetszik akkor miért ne?:)
2010. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos név, de gondoljátok végig hogy az a gyerek lesz majd iskolás, sőiskolás is, sőt lehet hogy vezető beosztásba kerül majd egyszer4Olyan nevet válasszatok ami azokban az időkben is megállja a helyét!A suliba tuti gúny tárgya lenne!Én nem adnám a fiamnak!!Látod ti is csak viccből mondogattátok az elején!Nem véletlen!
2010. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
szerintem gáz,eléggé.bocs.de ti tudjátok.
2010. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Neeeeeeeeee
2010. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, de a ti döntésetek lesz.Csak vigyázz, mert Alinak fogják becézni.Na, az gáz!Tényleg kell arra is gondolni, hogy felnőtt korában is megállja -e a helyét ez a név.Egy életre szól a választás.Mi ezért vagyunk dilemmában, egyelőre csak írogatjuk papírra, de a kör még mindig nem szűkült le.Nehéz döntés szerintem.Ízlések és pofonok, ha nektek ez tetszik..
2010. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van Aladár ismerősöm, felnőtt ember, gyerekekkel, nincs ezzel semmi baj. Csak az mosolyog, akinek nincs ilyen nevű ismerőse, mert Mézga Aladár jut eszébe róla, de ennyiből Krisztának sem lenne szabad hívni senkit, mert "Kriszta tiszta gyagya"...stb., ezt mégsem nevetik ki az emberek, mert sok Krisztát ismernek. Szerintem, ha nektek tetszik, hívjátok őt így, a rokonok és ismerősök seperc alatt megszokják és már senki sem fog másképp gondolkodni erről.
2010. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik!! Végre egy egyedi ötlet.
2010. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy Aladár nevű ismerősöm, 30 éves felnőtt férfi nincs semmi baj a nevével.:)

Csakhát igen, hogy becézitek majd? Mert az Ali az olyan arabos-törökös lesz....

2010. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hogy válaszoltatok, még gondolkodunk rajta, de ezek a mai divatnevek sehogy sem tetszenek. Nehéz igazán jót találni.
2010. ápr. 3. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó, hogy nem olyan nevet adtok a babának, ami minden 2. gyerek neve, pl Bence, Dani, Dávid. Én ezektől a nevektől vagyok már rosszul.

Ha nektek tetszik, akkor nyugodtan nevezzétek így a picit:) Főleg ha még illik a vezetéknevéhez is, akkor tényleg egyedi, jó név.


Boldog babavárást:)

2010. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!