Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a Miranda névhez...

Mit szóltok a Miranda névhez kisfiúnál a Márkhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettö szép.Föleg ha jól illik a vezeték névhez is.
2011. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Márk nekem tetszik, a Mirandáról az jut eszembe, hogy z egyik ismerős kislányt csúfolták úgy, hogy mily randa ez a Miranda... (Szép kislány ráadásul.) Bocsánat, hogy ezt leírtam, nyilván minden nevet lehet csúfolni...
2011. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mind a kettő. A Miranda aranyos becézve is hogy Mirus. De a vezetéknévhez hogy mennyire passzol azért az is számít.
2011. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a vezetéknévhez szerintem jók lesznek az is M betűvel kezdődik.Ez igaz randa igy lehet csúfolni....bár tényleg kevés nevet nem:)
2011. jan. 6. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem a Mirandáról kizárólag a narancs üdítő jut eszembe, bocsi :)

2011. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem meg a szex és new york, meg az üdítő

de tetszik a név

2011. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Márk a kedvenc fiúnevem, a Miranda is nagyon szép!
2011. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, szerintem a Miranda nagyon giccses. Nem akartalak megbántani, de ha véleményekre vagy kíváncsi, gondoltam leírom... Biztos más is ilyen "konzervatív" mint én :D Márk az szép
2011. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Márk egyik kedvenc fiúnevem :)

Miranda is tetszik, de csak akkor adnám a babámnak, ha külföldön élnénk (: [sok névvel vagyok így... pl. April]

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én Márk vagyok. A Miranda tetszik mint külföldi név, itthon egy ilyen nevű lányt sem ismerek. Szerintem itthon kicsit szappanoperás, de amúgy nem rossz név.
2023. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!