Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor mondta el a családnak...

Ki mikor mondta el a családnak, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8-9 hetesen.
2016. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8.héten a szűk családnak, 12.héten mindenki màsnak:)
2016. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6 hetesen orvos után, szűk családnak.
2016. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szűk családnak csak 10-12 hetesen mondanám el, mivel volt vetélésem. Másoknak 14-16 körül.
2016. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsot doki utan 6 hetesen,masodikat pozi teszt utan,most ugy nez ki uton a harmadik, anyuek,anyosek tesok tudjak,meg a kozeli baratok,dokinal meg nem voltam...nem latom ertelmet titkolni,ha baj lenne,ezekkel az emberekkel azt is ugyanigy megbeszelnem
2016. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem sem érdemes titkolozni. Tünetekből ugyis rájönnének. Amugy érdemes elmondani előbb mint 10-12 hét (mert kritikus) szerintem sokkal rosszabb utólag elmondani hogy terhes voltam de elvetélt...
2016. márc. 20. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5-ös hozzászólóhoz, annyi különbséggel, hogy én az elsőt is pozitív teszt után mondtam el.
2016. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok


Nem mondanám el a rossz hírt, 23 vagyok és 7 éve vagyok a párommal, 2 vezélesem volt....

Nem is tudtam hogy terhes vagyok, semmi nem utalt rá és meg is jött mindíg időben. Édesanyám is korán szült (20 évesen engem 22) ő még nem érzi magát készen arra hogy mami legyen, páromé még korábban szült (16 évesen a páromat 27) ők már várják, és éppen ezért nem szomorítanám őket, na meg persze nem is esne jól nekem sem, mivel már nagyon várjuk. És mivel a párom szüleibel együtt lakunk így sok mindent látnak és még ha rá is jönnének megértenék hogy titkolom mivel tudják hogy hogyan jártam.

Noncsi

2016. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom a vetélésed.. :( Persze sokaknál érhető, hogy nem mondják el bizonyos okokból. Általánosításként írtam csak :) Szertinem én nem tudnám magamban addig tartani most vagyok 5 hetes és jövöhéten megyek dokihoz akkor már majdnem 6 hetes leszek. Szerintem akkor el is mondom a szűk családnak :) 21 éves vagyok és első baba :)
2016. márc. 20. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
16 hetesen. De 20 hetesen akartam,jo kis ultrahangos kepekkel,ahol mar sok minden latszik.de nem birtam tovabb.
2016. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!