Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja pár méter séta után...

Pár napja pár méter séta után fulladok, köhögök és alig kapok levegőt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
eddig semmi próblémám nem volt, második babámat várom, a pilzus számom is nagyon magasra nő, folyamatosan megkell állnom. 12hkm

2016. márc. 20. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad orvossal, mert ilyen terhesség miatt csak az utolsó hetekben szokott jelentkezni.
2016. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, holnap megyek
2016. márc. 20. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Én félmaratonokat futottam terhesség előtt,azóta egy nagyobb lépcsőn se tudok felmenni. Az elején 1km lassú séta után remegve estem össze. Tök normális. Azóta mindjárt 20 hetes vagyok,de semmilyen testmozgást nem tudok végezni ugy h jól is essen. A szervezeted figyelmeztet,h lassíts.
2016. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!