Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bunkóság gyakran járni terhesg...

Bunkóság gyakran járni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Úgy értem,az ingyen van,ezek a terhesgondozós dokik magánban egy csomót elkérnek ugyanazért a munkáért amit a kórházban nekem ingyen csinálnak. Holnap pont 2 hete,hogy utoljára voltam,de annyira vágynék rá h megvizsgáljon és megnyugtasson az orvos! Iszonyú lassan telnek a hetek, és nem tudom,mi van a babával. Sokat költöttem magánra is a terhesség elején,de így hónap végén,húsvét előtt nem akarok...Mit szólna az orvos,ha holnap újra beállítanék? Mérges lenne? Szóvá tenné h ne menjek ilyen gyakran?
2016. márc. 21. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

szerintem bunkóság, de a többi beteggel szemben. elveszed azt az időt, amit azokkal foglalkozhatna a doki akiknek tényleg valami bajuk van. ha aggódsz, vegyél szívhang figyelőt, azzal otthon annyit piszkálod a babád amennyit csak akarod.

18hkm

2016. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk időpontot ad minden vizsgálat végén és csak a következőre mehetsz el.
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vettem szívhangfigyelőt,de nem nyugtat meg. Biztos bebeszélem de olyan lassúnak tűnik a szivverese ahhoz kepest amilyet az uhn hallottam!

Meg van egy csomó tünetem,amiről fogalmam nincs,normalis e. A vedonom is pont mostantol ment 2 hetes szabira.

2016. márc. 21. 19:24
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
attól hogy szabin van még el tudod érni nem? Ilyenért nem szoktak megharagudni, hacsak nem zaklatod folyamatosan csak egyszer ráírsz ha tényleg nyugtalan vagy. meg ha leírod ide hátha tudok segíteni:-)
2016. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elutazott sajnos. Ami eléggé aggaszt,h tele lett a kezem megpattant hajszálerekkel. Sok kis piros bevérzés a bőröm alatt. Nem találtam neten,mitől lehet.

Van néhány szúró érzés is különböző helyeken a hasamon..de ezt már csak élőben lehet megmutatni.

De a legjobban maga az orvos személye hiányzik,h megnyugtasson. A környezetemben mindenki paráztat,ezt ne csináld,ne ülj ilyen pózban,ne edd ezt,ne edd azt,sovány vagy,mik azok a pontok a kezeden stb. stb. Ha elmegyek orvoshoz,kb 2 hetre lenyugszom,jobban megy a munka is. De amúgy holnap nem megyek el,mert megnéztem a könyvemet és jöv hétre be vagyok írva,áprilisra emlékeztem.

2016. márc. 21. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
túlparázod a dolgokat.
2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"Úgy értem,az ingyen van,ezek a terhesgondozós dokik magánban egy csomót elkérnek ugyanazért a munkáért amit a kórházban nekem ingyen csinálnak"


most nem hasonlítgatnám a Maternity 80 milliós uh gépét és kutatóorvosait az sztk-s vagy állami kórházas helyzethez hosszan, de ez a mondatot nem állja meg a helyét.


viszont: nyugodtan menj be egy sztk-ba, hogy aggódsz, és nézzék meg a magzatot. (Egyébként valószínűleg a saját szívverésed találtad meg, ahhoz nem kell, hogy a szívedhez tedd a hallgatót. Azért lassabb, mint az uh-n a magzati szívverés.)


sőt, az elpattant ereket is nyugodtan mutasd meg a dokinak, hátha mond rá valamit.

2016. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-ban engem lepattintottak, mondván, ha nem vérzek, nincs különösebb panaszom, akkor majd csak a12. Heti uh-n néznek meg....
2016. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

No igen... Magánban 3mm-t láttak amikor sztk-ban semmit! Aztán magán 7,5mm, sztk 3mm egy nap különbséggel. Azóta szivhang is van, minden rendben. De ezentúl többet nem megyünk sztk-ba.

Sajnos pénzbe kerül, de csak így kapunk normális ellátást. Így van ez a fogászattal is, nem csak a nőgyógyászattal.

2016. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

"attól hogy szabin van még el tudod érni nem?"


gondolom, te is tapsolsz, amikor szabadságod alatt hívogatnak munkaügyben...

2016. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!