Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdődnek...

Hányadik héten kezdődnek általában a jóslófájások? Tudom, ez mindenkinél eltérő, de mégis mi az átlag? én 33 hetes és 3 napos vagyok, és nekem még nincsen.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt,egész szülésig.Csak keményedések.Még egy ici-pici fájás se volt.

Lehet,te is megúszod! :-D

8 hós kislány anyukája

2010. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha megúsznám.bár én úgy hallottam h akinek sok a jóslója az könnyebben és gyorsabban fog szülni.hát h ebből mi igaz azt nem tudom.amúgy nekem még keményedésem sem volt.
2010. ápr. 3. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 34.héten voltak jóslófájások először.Két hétig visszatartással feküdtem a korházban.Majd a 37. héten megszültem.De nagyon sok kismami van úgy, hogy nincs is jóslófájása egyátalán.Lehet neked sem lesz én biztos örülnék ha engem elkerülne.15+2 kismami.Könnyű szülést kívánok és sok erőt a babucihoz.

2010. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.boldog babavárást.
2010. ápr. 3. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 33+2 hetes vagyok, se keményedés, se jósló, semmi. Igaz, néha van mindjárt megjön érzés, de kb. azóta, amióta tudom, hogy kisbabám lesz. Rendszeresség, ráció nincs benne. :)


Eddig 3x2 MgB6-ot szedtem,most hanyagoltam, aztán megint többet szedek, mert pörgök ezerrel. A méhnyakam igencsak hosszú, a méhszáj zárva, szóval...

Amúgy akinek sok keményedése van és jóslója, annak hamarabb rövidül a méhnyak, én úgy olvastam.


Kérdezhetek? Te hogy érzed, sok van még hátra, vagy alig, ameddig a baba megérkezik?

2010. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
méhnyakam kicsit meg van rövidülve.3000 volt,de már hetek óta 2000.nyílni még nem nyílok szerencsére de ennek ellenére úgy érzem h előbb fog jönni valamivel a picim.ez megérzés.eléggé vizes vagyok,és ez nekem már a 23. hét óta van,mármint a vizesedés.meg volt egy olyan hónapom h magasabb volt a vérnyomásom a kelleténél.ezek miatt gondolom h nem fogom végig kihúzni.aztán ki tudja...:))
2010. ápr. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!