Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hormonok okozzák a sírást?

Hormonok okozzák a sírást?

Figyelt kérdés

Vannak napok, mikor pár másodpercre elkap a sírás, aztán átmegy rajtam. Nem napi szinten, de hetente egyszer előfordul. 18 hetes kismama vagyok, hormonok okozzák, ugye?

Ma ismét ilyen sírós napom van, egész délelőtt, bármit csinálhatok, csak úgy jön magától, kis időre bekönnyezik a szemem, aztán átmegy rajtam.



2016. márc. 22. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem épp megvan most, nem vagyok terhes. Ám amikor a Mokkában meghallottam a Gyémánt c. dalt, sírtam.

2016. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a hormonális változások hatással vannak az érzelmi működést befolyásoló agyterületekre.És az nagyon jó, ha ezt tudatosítod magadban, mert akkor majd a szülés utána hasonló változásoknál kevésbé jelentkezik majd a depresszió.
2016. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megkönnyeztem a gyémántot :)
2016. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam h a hormonok. Mitől mástól is lehetne. De olyan rossz érzés amúgy. Törölgetem a szemeimet elég gyakran már.

Előbb pl. kiteregettem a ruhákat, erre abba kellett hagynom kis időre mert sírni kezdtem. :-)

2016. márc. 22. 11:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah és köszönöm a válaszokat,kedvesek vagytok.

Közbe azért lesem még hogy írnak e. :-)


Kellemes napot....

2016. márc. 22. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, epp most kapcsolom be a gepet, de mar valaszolok is kiirt kerdesedre. Teljesen hasonlo helyzetben vagyok, bekem is kb hetente ketszer siros napom van. En holnap toltom a 16.hetet es nekem altalaban estefele konnyezik be a szemem. De tegnap este is mikor parom mellem jott, kerdezi mi a baj, nemtudok mit valaszolni, hiszen en magam sem tudom. Nalam kb 5 percig tart. De igen en is olvastam, ezt a hormonvaltozas okozza.
2016. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!