Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Normális,...

7 hetes vagyok. Normális, hogy annyira rámtör a szédülês, hogy kapaszkodnom kell? úgy tudok menni vagy ha fognak.

Figyelt kérdés
ma pl ettem és utána történt.Tegnap este hiába ettem nem múlt el, arra volt erőm, hogy lefeküdjek és aludtam.
2016. márc. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2016. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ritkán kicsit megszédültem de úgy el is múlt, ahogy jött.. tartott vagy 2-3 másodpercig.

Ez szerintem sem normális.

2016. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukám, amikor hugommal volt várandós, eléggé szédülős volt. Ahogy mondta, neki ez volt az első tünetek egyike, egy-két alkalommal felszántotta a padlót, meg magára nyitotta az ajtót.

Anno neki azt mondta a doki, hogy majd elmúlik.

Mindenképpen mondd az orvosnak, illetve majd úgyis kell menni vérképet csináltatni, abból is kiderülhet esetleg az oka.

2016. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nezesd meg a cukrod mindenkeppen meg a vernyomasod! Ha elotte nem volt semmi bajod vele, a terhesseg elohozhatta ha esetleg genetikailag benned ban.
2016. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!