Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen, ha hüvelyi ultraha...

28 hetesen, ha hüvelyi ultrahanggal megnézik a babát, akkor látni fognak rendesen mindent?

Figyelt kérdés
A picit is megtudják nézni,hogy rendben van -e,meg a magzatvíz mennyisége is látszódni fog rajta?
2015. ápr. 28. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én még ilyet nem is hallottam :) biztos, hogy hüvelyi UH lesz? szerintem már nagy ahhoz a baba, hogy alulról tudjanak kukucskálni, hasi ultrahangon ugye az egész pocakodon körbehúzzák, úgy látnak mindent amit mutat
2015. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy holnap megyek terhesgondozásra, és szeretném megnézetni a picit ultrahangon, viszont ott a rendelőbe csak hüvelyi ultrahang van. A következő kötelező meg kb.még egy hónap múlva lesz. Csak nem tudom, hogy ha megkérem az orvost,akkor a hüvelyivel egyáltalán lát-e valamit.
2015. ápr. 28. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja szerintem megnézni. Bár nem lehet tudni. De a hüvelyi ultrahang arra való,hogy az első vizsgálatot megcsinálják vele és megállapítsák a terhességet meg a korát. Szerintem már nem nagyon látná normálisan vele a dolgokat,de nem vagyok orvos így fogalmam sincs. :S
2015. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Újabban sok doki hüvelyi ultrahanggal méri a méhnyak hosszát betapintásos vizsgálat helyett. Ha a dokid ezt a terhesgondozáson így fogja ellenőrizni, akkor megkérheted, hogy kukkantson rá a babára is, de nem biztos, hogy úgy fekszik majd, hogy jól látható legyen így. De az is lehet, hogy a dokid kategorikusan elutasítja a hüvelyi UH-t a terhesség utolsó harmadában. Tehát ha úgy látod, most semmiképp se lesz UH, akkor kérdezd meg, mikor és hol tudna magzati ultragangot csinálni, mert nagyon aggódsz mostanában, hogy minden rendben van-e. Aztán vagy felajánlja a hüvelyit ő maga, vagy ajánl valami más lehetőséget (privátban hová menj, esetleg 4D-re).
2015. ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második babámat várom, és szerintem nem fog hüvelyit csinálni. Nem vagyok orvos, de képtelenség hogy látna bármit is a babából! :) Ilyenkor már a rendes 2D ultrahangon sem látszik egyben a baba, és az uh fejet az egész pocakon körbemozgatja a doki a vizsgálatokon. Neked nem lesz kötelező 30 hetes uh? Mert arra már nem kell sokat várni.
2015. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most látom hogy egy hónap múlva mész uh-ra. Akkor nálatok a 32. héten van. 4D-re esetleg el tudsz menni.
2015. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,nekem is így voltak az ultrahangok. a 24. héten meg utána a 32. héten. Mi is már majdnem "megbolondultunk",hogy láthassuk,de a 30. héten mentünk 4D-re,így nem kellett várni "csak" 6 hetet a 24 hetes után. De ha lenne valami baj,azt tudnád. Ha olyan gond van,annak lenne tünete.
2015. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!