Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzekkel a papírokkal kell...

Ezzekkel a papírokkal kell menni valahova?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam nőgyógyásznál, mert terhes vagyok. Volt ultrahang, vizsgálat és rákszűrés. Annyira izgultam, hogy nem tudom mondta e, hogy menni kell e valahova. 3 hét múlva kell visszamennem hozzá újabb ultrahangra. Azt tudom, hogy mondta, hogy védönőhőz még nem kell.

Ezt a 2 papírt kaptam:

[link] Ezaz ultrahang lelet

[link] Ez pedig a vizsgálati lelet



2016. márc. 23. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Laborokat ìrt javaslatnak. Nem kell menni sehova csak laborba ha kaptàl beutalót. Ha nem akkor majd 9 hetesen a kontroll uh. utàn ad vagy akkor küld hàziorvoshoz aki majd ad beutalót.


Most az a dolgod hogy megnyugodj és vàrj. Semmi több. Majd a 12. hétig kell a védőnöhöz menni, az első nagy labort megcsinàltatni, hàziorvoshoz vagy belgyógyàszatra menni. De ezekre elég kb egy hét, neked meg lesz hàrom.


Boldog babavàràst.

2016. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy idos lesz a babank ha minden rendben lesz :))

En hetfon megyek majd dokihoz, szerintem nem kell sehova menned meg majd a kovetkezo alkalom utan.. gratulalok!!! :)

2016. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy korabban is irtak, ha kaptal beutalot a laborba, akkor elmehetsz, vagy a haziorvos is adhat, ha jol tudom.

De meg nem surgos, igazabol raersz ezekkel akkor, amikor mar van szivhang es elo terhesseget igazol az orvos.

2016. márc. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!