Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha gyorsabban sétálon vagy...

Ha gyorsabban sétálon vagy sietek valahová nagyon szur a méhem jobb oldalt. Ez normális? 26 hetes

Figyelt kérdés
Ezt most vettem észre kb 1 hete. Sietek valahova lassítanom kell mert ugy szúr a méhem. Ez normalis?
2015. szept. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Érdemes időben indulni és nem rohanni. Fontos, hogy megfelelő oxigén ellátottsága legyen a babának és neked is. Túl gyors ilyenkor a tempó, vegyél vissza! Nem szabad terhelni magad, a pulzusod is az egekben lehet. Tornázni is csak pulzuskontroll mellett szabad, nem megerőltetve. Nem véletlenül.
2015. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze hogy normális, 26 hetes terhesen ne siess, ne rohangálj! én 10 perccel előbb indulok mindenhová.

Ezután jön az hogy levegőt se fogsz kapni rendesen,mert a baba nyomja a tüdődet. Na akkor nem fogsz már sietni,meg rohangálni :D

Én van hogy ha 3 mondatot elhadarok gyorsan egymás után, úgy lihegek utána, mint aki lefutotta a maratont :D

2015. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális nyugi! :) én 27 hetes vagyok és a 2. emeleten lakunk... nem kellemes a lépcsőzés sem.. ugyhogy mindent csak nyugodtan! :)
2015. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!