Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, körömleválásra...

Kismamik, körömleválásra gentamicint és Batrafent írt fel a bőrgyógy, merjem használni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a bőrgyógyászt kérdezed vagy a betegtájékoztatót olvasod?
2016. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban az van hogy terhesek nem használhatjáj, mi más lenne, a doktornő azt mondta igazabol terhesen semmit nem lehet, senki nem fogja nekem azt mondani hogy nem lesz baja a babának mert senkin nem kísérleteztek vele...gondoltam hátha valaki használta...
2016. márc. 27. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos annak tudatában hogy terhes vagy ezt írta fel, akkor szerintem igen, gondolom jobban ért hozzá mint mi. Az se jobb ha nem kezeled és elfertőződik esetleg. Sőt. Nem hiszem, hogy a köröm részen keresztül olyan nagy mennyiségű hatóanyag szívódna föl..
2016. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!