Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap a párom megkérdezte,...

Tegnap a párom megkérdezte, hogy nem akarok-e terhestornára járni, és az interneten is kereste. Lehet, hogy zavarja, hogy úgy nézek ki mostanra, mint egy hordó, vagy egyszerűen csak törődik velünk?

Figyelt kérdés
Amikor kérdeztem, miért kérdi, és hogy biztos azért, mert kövér lettem, azt felelte, hogy dehogyis, csak azért, mert úgy tudja, attól könnyebb lkesz a szülés. 32 hetes vagyok.
2008. szept. 22. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy azért küldene terhestornára, mert "kövér"vagy.azt neki is tudnia kell, hogy nem mmost van a fogyókúra ideje.szerintem igenis törődik veletek.de mielött elmennél ilyen tornára kérd ki az orvosod véleményét.

boldog babavárást

8hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy hordónak tartana, mivel ha el is kezdenél tornázni, a hasad attól még egyre nagyobb lenne, és ezt ő is tudja. Szerintem csak vigyáz rátok!!

Viszont óvatosan kezdd el 32 hetesen a tornát, ha eddig nem csináltál semmit! Kérdezd meg a dokit, hogy lehet-e neked egyáltalán.

Vigyázz magadra! Minden jót, 29 hetes kismami

2008. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is csak a törődés beszél belőle! :-) Ha a súlfelesleg zavarta volna, már előbb rátért volna. De szerintem elenyésző a férfiak száma, akiket az lyesmi zavar, a legtöbb kispapa csodálattal néz ilyenkor a párja gömbölyödő vonalaira. DE: Ha eddig nem tornáztál, most, 32 hetesen szeretnéd elkezdeni? Én ekkor hagytam abba, már kénylemetlen is volt nagy hassal és féltem, hogy esetleg kinyílok (rendes kismamtornára jártam addig). Lehet, hogy ez hülyeség, de sok kismama / anyuka ismerősöm is így tett, hogy a 30. hét körül leállt a tornával. Tudod, én most mit mozgok? Nagyokat sétálok csiga tempómban a friss levegőn - bár nekem könnyű, zöldövezetben lakom. Ha megteheted, menjetek sétálni nagyokat, teljesen átmozgat, az egész keringésnk jót tesz, de nem terhel le. 35 hetes kismama
2008. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy finoman tényleg arra próbált célozni, hogy híztál, és ha terhestornára járnál, akkor

1. lassabban híznál

2. neked is jót tenne

3. segítene a szülésnél és a felépülésnél is.

Igazából neked kell tudni, hogy sokat híztál-e, lehet-e ez az alapja, vagy pedig csak azért említette meg, hogy a szülésnél hátha ez segít majd neked.

2008. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig 8 kg jött fel.
2008. szept. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!