Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ilyen nagy hasam?...

Miért van ilyen nagy hasam? 12 hetes terhes vagyok, és tegnap megkérdezte egy idegen, hogy 1-2 hónapom van hátra, sokan meg már félidősnek néznek.

Figyelt kérdés
Lehet ez még puffadás, vagy mi? Ha állok olyan kemény a hasam, mint a kő, de ha leülök már be tudom nyomni. Ez normális, vagy ez keményedés?
2010. máj. 28. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A pocakkeményedés leülésre nem szokott megszűnni. Én megkérdezném a dokit a helyedben. Na meg persze nem mindegy, honnan indultál, ha már a terhesség előtt is volt kisebb-nagyobb "úszógumid", az megmarad, plusz a poci... Az tuti, hogy egy babó van? Ha voltál már 12. heti uh-n, és akkor csak egy baba volt, akkor annyi van, de ha még nem, akkor bármi lehet. Az is megmagyarázná, hogy nagyobb a pocid. Kérdezz rá a dokitól, mi okozhatja4
2010. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek szinten ekkor már azt mondták, hogy húúú mindjárt szülni fog, nekem meg 20 hetesen is azt kérdezték, hogy hol a hasam? Alkati kérdés, de valóban idegesítőek néha a kérdések. :)

A keményedés valóban nem jó, mindenképpen kérdezz rá a dokinál!

2010. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is titkolni akartuk(Nem akartuk mindenkinek elmondani,mert véreztem az elején és jobban előjött a babaona, 12 hétig),de akkora hasam nőtt az elejtől,hogy már 10 hetesen sokan rákérdeztek?A 12 hétig letagadtam,(mindig bocsánatot kértem tőle),de utána már nem!32.héten mindenki azt mondta napokon belül szülök,hát majdnem!Sokat keményedtem én is,nagyon magnéziumot kellett szednem!De mikor megszületett hüvelyi úton,én sem hittem el a méreteit!61 cm és 3950 gramm!Kislány!Azóta is nagyon nagy,de hosszra is meg súlyra is!Bár mindketten a párommal magasak vagyunk!

Boldog babavárást!

2010. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem már a második törpém, de nekem a gyerekorvos kb 3-4 hetesen megkérdezte, hogy jön e a kistesó! Én még nem is tudtam, hogy terhes vagyok!:) Most 21 hetes vagyok, és giga a hasam tényleg, szerintem sok kismamának kb ekkora lehet a 7-8 hónapban!:)
2010. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor nemcsak nekem van ekkora hasam.

Nekem is a 2. babám, lehet ezért nő hamarabb a pocak.

2010. máj. 29. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!