Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha nincs sokszor...

Az baj ha nincs sokszor hanyingerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hetes vagyok es eddig mindig volt hanyingerem es most hol van hol nincs es nem tudom hogy ez mit jelent.

Baj lehet a babaval?

Verzes nincs,kivanossag sincs,hanyas sokszor volt.

De most semmi es nagyon felek hogy baj van.



2016. márc. 30. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs nyugi. Nekem egyáltalán nem is volt hányingerem sem, nemhogy hányásom, pedig már második baba (elsővel sem volt sosem, ő már 6,5 éves). Jelenleg 20 hetes kismama vagyok, a baba köszöni jól van, erőteljes rúgásokkal a tudtomra is adja. :)
2016. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki.

Ez nem jelent semmi rosszat a babára nézve, Neked meg könnyebb. :)

5hkm

2016. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, örülj neki!
2016. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Lányommal semmi gondom nem volt. Most másodikkal 12 hetes vagyok,de a 6.hét végétől folyamatosan hányingerem van.Nem nagyon,kicsit,de egész nap.Ideges vagyok emiatt,ingerült is,és a kedvem is rossz így.
2016. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1#

Koszonom,gratulalok neked mind kettohoz.

Szoval akkor nem baj,annyira megtudok ilyedni...


2#

Persze orulok,csak azert neha jo tudni hogy semmi baj es jol van..

Mostanaban semmi olyan tunetem nincs de gorcsol a hasam,igy mindig felek hogy baj van vagy lesz.

Gratulalok neked is!


3#

Koszonom.


4#

Uh igen hat ilyenrol mar en is hallottam,hogy az egyikkel semmi masikkal mar sok minden...

Nekem is lappang egy kis hanyinger de hanyas mar nem,szedulok,pisilesi inger is van,emelyges de viszont undorodom mindentol.

Neked is gratulalok!

2016. ápr. 13. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!