Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy abortuszom, és csak...

Volt egy abortuszom, és csak egy napig véreztem.a doki szerint 6-7 napig véreznem kell. De már csak barnázok. Ez baj? És ha nincs semmi baj, akkor lehet még gyerekem ezután?

Figyelt kérdés
20vagyok
2008. szept. 22. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
volt már valaki olyan helyzetben,hogy abortusza volt,és utána terhes lett?? félek hogy nem lehet több:(
2008. szept. 22. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de elég rossz döntés volt az abortusz... De ez az én személyes véleményem.

Azzal szerintem nincs baj, ha nem vérzel, az sokkal inkább probléma lett volna, ha nem áll abba a vérzés.

Nem biztos, hogy lesz babád ezek után... Sokkal kisebb a teherbeesés esélye. De sokakat ismerek akiknek lett utána babájuk, de van akinek sohasem és az persze élete végiéig bánja, hogy megölte a magzatát...

2008. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy rossz döntés,de hidd el megvan a szenvedésem,nem kell le pontozni,én csak a választ szeretném arra megkapni amilyen kérdést feltettem.nem kell eszembe juttatni.....de azért köszi hogy irtál
2008. szept. 22. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egyik barátnőmnek 2 abortusza volt,majd egy pár év múlva 2 egészséges gyereket szült. Satisztikailag csökken az esélye, hogy teherbe essél később, de nem lehetetlen. Úgy tudom, hogy az a fontos, hogy az orvos szakszerűen, és "lelkiismeretesen" végezze a műtétet, nehogy sérüljön a méh, ill. a méh nyálkahártyája, ill. ne legyen semmilyen fertőzésed a műtétből kifolyólag.

Ha nem vagy biztos abban, hogy teljesen jól vagy a műtét után, akkor szerintem menj vissza a dokidhoz, vagy keress fel egy rendes magán dokit, aki megvizsgál, és megbeszélheted vele a félelmeidet is.

2008. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem vetélés miatti műszeres befejezésem volt és azután csak 2 napig véreztem. Nekem is hosszabb időt modntak, de nem így lett. Természetesen ez nem baj.

Én 3 héttel később visszamentem a dokimhoz, hogy megnézze, minden rendben van-e. Javaslom, hogy ezt a vizsgálatot Te se hagyd ki.

A jövőbeni babavállalásról edig csak annyit, hogy a mai eljárásoknak köszönhetően több mint valószínű, hogy nem lesz gond a teherbeeséssel.

2008. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen. megnyugtató válaszokat kaptam.végülis a műtét közben oké volt minden,és én sem vagyok rosszul,csak ezzel nem voltam tisztában,a vérzéssel.
2008. szept. 22. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem késöbb nem lesz gond. Szorítok, hogy amíg nem akarsz babát, ne is legyen, viszont ha készen állsz az anyaságra jöjjön össze a bébi. Ahogy előttem írták, menj el kontrollra majd, hogy megnyugodj, minden rendben van.
2008. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenképp vissza megyek. köszi szépen:)
2008. szept. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!