Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vanmeg, akinek nagyobb szunet...

Vanmeg, akinek nagyobb szunet volt az elso ket uh/vizsgalat kozt?

Figyelt kérdés

7 hetesen es par naposan voltam az elso vizsgalaton/uh-on, akkor minden rendben volt, szivhang is vokt, bar egy teljes hettel kisebbnek mertek a menstruaciohoz kepest. A movetekzo vizsgalat viszont a genegikai uh, amit a kisebb mert crl-hez igazitottak eleve, igy 6 het telik el addig.

Az elozo ket gyerekemnel volt a ketto kozt kb 9-10 hetesen egy kozbeiktatott kontroll, curcsa most ez a nagy szunet. Volt mar vetelesem az elso harmadban, gondolom ezert van kisebb feszultseg bennem. Szoval, volt meg igy valaki? Ot nem zavarta ez a nagyobb szunet?


2016. márc. 30. 13:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elgepelesekert!
2016. márc. 30. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már vetélésem. Én 4+4hetesen voltam először, 5mmew petezsák volt, 6+4hetesen 9mmes élő embrió, 11+4hetesen 63mmes és a genetikai uhn 12+5hetesen 74mmes. Azóta már csak 5-6 hetente járok a dokimhoz! A kórházba terméwzetesen a kötelező uhra 18 hetesen.
2016. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kérj 9-10 hetesen egy uh-t, ha ez megnyugtat.


nekem annyiszor csinált az orvos uh-, ahányszor mentem hozzá. és nem magánrendelésen, hanem kórházban, rendes szakrendelés keretein belül. szóval engem zavart (volna) a nagyobb szünet... így hát nem hagytam akkorát.

2016. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első megjelenés után nekem is "csak" a 18 heti szokott lenni, illetve a magánrendelőben szívhangot hallgat, ha megyek hozzá, kb. havonta egyszer szokott ellenőrizni.

Én nem gondolom, hogy olyan fontos lenne a gyakori UH, mert azon se látszik minden, ha meg "baj van", az lehet aznap délután is, hogy délelőtt megnézett a doki.

De én nem vagyok az a parázós fajta.

Ha megnyugtat, menj el.

Én eleve kb. 10 hetesen megyek az első vizsgálatra, és onnantól a 18. hét már nincs is messze.

Viszont úgy emlékszem, hogy 12 hetesen van egy kötelező UH?

Vagy csak túl rég voltam már ebben a helyzetben?

2016. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen 12 hetesen van kötelező uh
2016. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hiába mentem közben, elhajtottak, hogy csak a 12. heti a kötelező....magánrendelésen viszont annyira mehetsz, amennyire pénzed van...

14+4 hkm

2016. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!