Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog hogy 31 hetesen...

Normális dolog hogy 31 hetesen még csak 21 hüvelyi uh on én egy simán voltam? Nem csinál a doki semmi féle vizsgálatot csak megnézi a baba szívhangját súlyomat a vérnyomásom és kész. Nem kellene már ilyen korban valami nagyobb vizsgálat?

Figyelt kérdés
kikészit hogy a doktorok mennyire a pénzre mennek,aztán ha valami gond van mossák a kezüket,
2009. júl. 21. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Jól értem?: A várandóságod 31 hete alatt már 21-szer nézte meg a doki ultrahanggal a babádat és hasi ultrahanggal egyszer?
2009. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van az 1. uh amin megállapítják a terhességet,


2. a 12 hetes genetikai uh (tarkóredő mérés, fejlődési rendellenességek kizárása)


3. a 18-20 hét közötti uh ahol a baba fejlődését, méreteit nézik.


32 hetesen lesz a következő, szintén fejlődést, méhlepény érettséget stb néznek.


Melyik hiányzik?

2009. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző: laborvizsgálatok? Terheléses vércukorvizsgálat? Ezek sem voltak?
2009. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi elirtam :-)

2 hüvelyi volt és egy sima uh..

a 32 hetes uh nem volt meg , most voltam 31 hetesen vizsgálaton és 1 honap mulva hivott vissza

2009. júl. 21. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem minimum eggyel el vagy maradva ultrahang terén.

Nem tudom máshol hogyan szokás de nálunk a 30 héttől kéthetente kell járni dokihoz, pedig sztk-s rendelésre járok.

2009. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Doki válogatja! Én úgy gondolom minnél alaposabb egy orvos annál többmindenre tér ki(vizsgálatok,eredmények). Én 21+2 kismama vagyok de már túl vagyok 6 ultrahangon. 6 hetesen hüvelyi-terhesség megáll.,7 hetesen másik doki hüvelyi,12 hetesen hasi,16 hetesen DEOEC genetikai,18 hetesen Deoec genetikai,21 hetesen megnéztük mennyit fejlődött. Az ultrahang nem árt a babának. Ha esetleg nyugtalan vagy nyugodtan kérd meg az orvosod, hogy csináljon, vagy csináltasson ultrahangot. Anyáink idejében nem volt ultrahang, mégis hasonló arányban születtek egészséges gyerekek. Bocsi a hosszú sorokért. Rem. segítettem. Boldog babavárást!
2009. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!