Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irnatok a szulesetekrol ha a...

Irnatok a szulesetekrol ha a Miskolci Semmelweis-ben szultetek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Leirnatok nekem ha mostanaban szultetek ,hogy kihez jartatok vagy kinel szultetek,volt e fogadott orvos vagy csak ugyeletes.Elegedett voltal e vele igen-nem.Milyen volt a korhazban toltott ido,milyen a szuloszoba es amiben szules utan voltal.Szules utan adtal e az orvosnak penzt...Barmilyen tapasztalatot szivesen elolvasok.

Ott szeretnek szulni de igazan a korhazrol,orvosokrol ,szokasokrol (hala penz....) nem igazan tudok.Elore is koszi a torteneteket!


2016. márc. 30. 15:30
 1/3 Betu ***** válasza:
Tavaly màrciusban szültem ott. Nem volt fogadott orvosom, viszont volt protekcióm úgymond mert anyukàm által van ott egy nőgyógyàsz rokonunk. Viszont ő nem vàllal maganrendeléseket. Na mindegy. Szóval az ügyeletesnél szültem Szalmàs Attila volt aznap ugyeletben. A nap folyamán meg Koleszàr Andrea vizsgàlt többször, míg vajúdtam. Nagyon elégedett voltam a szülésznő végtelenül kedves volt velem, a doki pedig tudta a dolgàt mert sajnos egy kisebb komplikàció lépett fel. Koleszàr Andrea pedig végig bíztatott míg szültem. Az tény és való amikor megszületett a kisfiam a doki csak úgy se szó se beszéd lelépett, a doktornő varrta össze a gàtamat is, na de a lényeg hogy a szülést levezette, és jól. Az előkészítőben megkapod a beöntést ha még van idő, majd elvégzed a dolgod, lezuhanyzol. A vajúdàs alatt lehet màszkàlni. A szülőszobàn egyedül vagy szép, tiszta jól felszerelt. A szülés utàn elvisznek a gyerekàgyas szobàba, hacsak nem csàszàr mert akkor az őrzőbe. A szobàk jók csak az ágyak nagyon magasak. Van vip szoba 2;3;4 àgyas szoba. A kaja borzalmas azt vigyenek neked szerintem, bàr nekem nem sok étvàgyam volt míg bent voltam. Ja szülés utàn ha minden rendben zajlott akkor nàlad lehet a baba amíg ott vagy a szülőszobàn a 2 óràs megfigyelésen . Apàs szülés esetén a ruhàt a szülőszoba részlegen lehet megvenni, de segítenek. A csecsemős nővérek nagyon kedvesek valamint a többi nővér is kivéve egyet. A baba szinte mindig veled lehet kivéve hajnalban amikor rendbeteszik őket megvizsgàljàk stb. Az orvosnak és senkinek sem adtam egy àrva forintot sem. Végülis nagyon elégedett voltam mindennel. Jó egészségét, boldog babavàràst😊!
2016. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Betu ***** válasza:
Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha valami eszedbe jut vagy érdekel leírom szívesen.😊
2016. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom ,hogy irtal!Sok infot irtal:-)De ha eszedbe jut meg valami irjal nyugodtan:-)
2016. márc. 31. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!