Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtej, akinek megjelent...

Előtej, akinek megjelent terhesség alatt, mikor, hogy?

Figyelt kérdés
Akinek volt előteje terhesség alatt,annak folyamatosan volt vagy van olyan,hogy egyik nap van,másik nap nincs? Számít ez egyáltalán a majdani szoptatásnál? Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem számít semmit. Nekem is volt a harmadik trimeszterben, akkor utána olvastam, de semmit sem jelent.
2016. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 33hkm vagyok. Nekem kb 27-28.hettol van előtejem. Szinte minden nap. Valamikor színtelen folyadék de van amikor fehéres sárgás
2016. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem csak a 37. hét környékén jelent meg, sárgás színű csöppök, néha a pólón is nyomott hagyott, de nem votl minden nap, volt hogy napokig semmi, aztán egy napig igen, aztán egy napig nem...

barátnőmnek már a 20. héttől volt..ő később nem tudott szoptatni nem indult be a teje. nekem igen, egy éves koráig szoptattam. szóval nem oszt nem szoroz az előtej a szoptatás tekintetében

2016. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. félidőben jelentkezett először és az elején csak éjszaka hagyott kicsi foltot a pólómon, majd a vége felé már napközben is előfordult (nem mindennap), de nem kellett betétet használni, csak észrevettem a melltartó belső anyagán. Volt tejem bőven a szülés után és sokáig tudtam szoptatni, de nem ezen múlik.
2016. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :)
2016. ápr. 1. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy van-e, a későbbi szoptatásnál. Első terhességem alatt egy csepp előtejem sem volt, mégis 26 hónapos koráig tudtam anyatejet adni a lányomnak. A második terhességemnél kb. a 28. héttől volt előtejem, de az anyatej a szülés után ugyanolyan mennyiségű lett, mint az elsőnél volt.
2016. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elsőnél nem igazán volt, szülés előtti napokon vettem csak észre néha :) 10 hónapos koráig szopizott.

most hormonnal indultam, már 6 hetesen volt tej a cicimben, de 10 hetesen mikor elhagytam a hormont elmúlt, szóval biztos az okozza. most 20 hetes vagyok, minden nap fürdésnél van egy kis száraz tej a bimbónon, tényleg csak picike, én most ezt korainak tartom

2016. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!