Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok egy jó de nem drága...

Caroline19 kérdése:

Tudtok egy jó de nem drága magándokit Szegeden?

Figyelt kérdés
Próbáltam már Szegeden orvosoknál , meg Pécsett , de nem csak hogy elhajtottak , de konkrétan megalázó volt , szeretném már elkerülni :S

2016. márc. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Katona Renátához (szülész- nőgyógyász)járok. Nem olcsó, mert 11000 egy alkalom nála (uh+terhesgondozás), sajnos szülést nem vállal. Nagyon rendes és mindenben segítőkész. A genetikai uh-kat meg Szabó János prof csinálja a medisono klinikán. Ő nála egy genetikai uh 20 ezer, de nagyon alapos, mindent megnéz és képet is kapsz

Én mind a 2vel nagyon meg vagyok elégedve, mert nagyon kedvesek, mindent megbeszélhetek velük és alaposak. Nem mellesleg nagyon nagy, jóhírű és elismert orvosok. Mind emellett jól felszerelt magánrendelővel rendelkeznek.

És inkább kifizetem azt a pénzt, mint h vki alpárian viselkedjen velem, úgy h fizetek is neki....

Meg lehet kèrdezni, mi volt a gond az eddigi orvosokkal?

2016. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát , az így most egyből kicsit drága lenne nekem , igazából az volt az eddigieknél , hogy bementem szerettem volna mondani h mit furcsáltam az előző mensimnél mert kb nem is volt , s most természetesen nem jött meg , viszont erre belevágtak , elkezdtek lehordani h hülyeség , hogy bementem , meg minek akarok gyereket ennyi évesen , rendes vizsgálatokat nem is csináltak , zt se mondták h vitamint kéne e szednem vagy pl szerettem volna elmenni vérvételre , hogy hátha abból megtudok vmi biztosat , hogy terhes vagyok e akkor tényleg , bár a tünetek már egy hónapja megvannak . So eléggé kiábrándultam , meg sajnos időpontot alig kapok , rá két hétre kaptam az egyiknél uh- ra időpontot , mondta h felborult a ph értékem s nem adott rá semmit . Már sírhatnékom volt leginkább .
2016. márc. 31. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt nem nagyon találsz magándokit, hacsak nem baráti alapon. És ez ugye alkalmanként van, márpedig terhesség alatt az minimum havi 1 találkozást jelent. Jó hír viszont, hogy a második trimesztertől jár a családi adókedvezmény, ami ugyebár éppen fedezi a doki árát. :)
2016. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok. Menj akkor a Vasas Szentpétetbe, én is oda mentem terhesség megállapításra. Velem rendesek voltak akkor, meghallgatta miért mentem és meg is vizsgált. Akk voltam 6+6 hetes. Kakuja dr volz, max annyit mondott h vigyázzak a súlyomra, mert 87 kg vel kezdtem. Más rosszat nem, sőt minden hülye kérdésemre válaszolt kedvesen. 24et töltöttem ebben a hónapban és nem kötött a koromba sem, sőt mondta h most kell! Ingyenes, tb állja! Csak mond a recepción h hozzá akarsz menni mert ez van. Nagy monitoron látod is a picurt.

Szabó Kornél is ott dolgozik, fiatal, jó fej doki ő is! Merem ajánlani!

A 2# igaza van, 10 alatt nem találsz magánorvost!

2016. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Vasasba járok Kakujához és tényleg nagyon jó fej. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig 3 uh-n voltam nála.
2016. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!