Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-27 hetes kismamik! Ti h...

25-27 hetes kismamik! Ti h érzitek a magzat mozgást?

Figyelt kérdés

26+6 naposak vagyunk mensi szerint. Főleg ha nyugalomban vagyok akkor érzem, ha intézem a dolgaim és megyek nem szoktam. De nem is érzem azt, h kirugná a ház oldalát...2x hajnalban is felkeltem rá az elmúlt 1 hónapban,mikor megfordult. De ezek a napközbeni mocorgások gyengébbek. Nagy súllyal kezdtem a terhességet, 88 kg lehet ez is oka?

Mikor kérdezi a doki érzem -e akk neki is elmondom, h érzem de nekem ez nem tűnik erősnek. Tegnap éjjel pl biztos h nyújtózott, még hirtelen meg is ugrottam mert fura volt :) előtte este meg ahogy mocorgott, gondolom a méhszájamon tornázott mert minden mozdulatnál a hüvelyembe hasogatott. Ti mit éreztek? És ha ez normális, akk mikor fogja úgymond a ház oldalát is kirugni?



2016. ápr. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok második babával. Nekem az első is korán és igen erősen, sokat mozgott végig. Persze egy-két lustább nap akad most is. Este, reggel, főleg ha az oldalamon fekszem, nagy mozgolodásba kezd. De nappal is reagál nagy zajokra, simogatásra. Ruhán keresztül is látszik a mozgás. Még nem híztam, 78 kg vagyok.
2016. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25 hetes+4 napos kismami vagyok 69 kilóval kezdtem, most 75 vagyok, hátsó fali lepénnyel, nagyon aktív a baba, kivülről is tisztán látható mozgásai vannak (hullámzik a hasam) :) de sokat számít, hogy hol helyezkedik el a lepény
2016. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mellső fali a lepény, gondolom emiatt lehet akkor. Érzek mocorgásokat de nem intenzíven és ezen pánikoltam be. Napi többször is bejelentkezik. Csak itt olvasgattam, h mások mennyire intenzíven érzik :)
2016. ápr. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!