Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha menstrúációs...

Mit csináljak ha menstrúációs görcshöz hasonló, szúró alhasi fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 hetes terhes vagyok,és az első gyerekemet vàrom. A terhességem elején is voltak kisebb,alhasi szúràsaim de pàrperc pihenés utàn elmúlott.Pár napja tapasztaltam esténként menstrúàciós görcshőz hasonló fàjdalmat, ami nem volt erős de kellemetlen ,néha szünni nem akkaró volt! Alhasi szúràsaim vannak amik főként este mikor kényelmesen elhelyezkednék, de sajnos nem tudok mert fàj.Néha a hasam bekeményedik és könnyebnek érzem,2 hete van előtejem ami szintelen volt , de mostanàban néha sàrgàs! Lehet hogy koraszülésem lesz?

2016. ápr. 2. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 17 hetes terhes voltam,mikor megjelent a kolosztrum.Nem jelent semmit.A fájdalmat okozhatja a méh növekedése.Én is éreztem ezt,egy-egy erőltetetebb nap után.Ne aggódj,ilyenkor vegyél be egy plusz magnéziumot,és pihenj le.Viszont ha nem múlik,és fel is erősödik,vagy vérzést,szokatlan bő folyást észlelsz,akkor keresd fel az orvost.
2016. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosra itt nem fog mondani senki semmit, mert nem látunk beléd. Viszont amikor nekem ez volt, akkor nyúltak a szalagok és néha üvölteni szerettem volna.
2016. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosat tényleg nem lehet igy mondani.De a plusz magnézium az segithet.Nekem legalábbis ha érzek ilyesmit mindig segit.vigyázz magatokra és kitartás
2016. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig be vàlt a vitamin és a pihenés, de mostanàban egyre több dolgom van és van amikor a pihenés sem segît sajnos, de csillapodik a szuró alhasi fàjdalom! Talàn a több stressz ami ér..hisz kölezeledek a NAGY NAPHOZ !?!? Gyakran jönnek a gondolatok ,hogy vajon jó anya leszek - e stb... A pàrkapcsolati életemben a nem életemre is kihat pedig idàig nem volt gond, de akkarmennyire akkarom őt .... Vagy a fàjdalom miatt vagy épp az attól való félelem miatt hogy a dolgok közepette megen szúrni fog a hasam, az is ad egy streszt.. Hisz tudom hogy még nagy hassal is kivàn és gyönyörünek tart még mindig de egyszerűen nem tudom magam elengedni és csak mégjobban streszes leszek hisz tudom hogy őt is megviseli a vàrandossagom! Lehet h ez miatt is van ez ?
2016. ápr. 2. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
persze minden kihathat még az idegesség is.Párod szeret titeket ülj le vele mond el neki attól félsz beszúr a hasad ,és baj lesz,szerintem biztos megérti majd .Te meg probálj megnyugodni minden rendben lesz. Kitartás.és ha ugyvan magne b6 nyugodtan vegyél be.pontosan nemtom a végén hányadik héttől nem lehet szedni de te még beveheted.
2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt meg fogom fogadni :) köszönöm a segitséget :)
2016. ápr. 2. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitartás és nyugi :) már nincs sok hátra :)
2016. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pocaklakó bent van még? Mostanàban nekem is hasonlóak a tüneteim..33 hetes vagyok
2016. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!