Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pozítív teszt után másnap...

Egy pozítív teszt után másnap két negatív? Gondolom akkor nem lehetek terhes? Lehet, hogy hibás volt az első teszt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 06:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha időn belül volt pozi, akkor az is lehet, hogy elkezdődött vmi, de megállt sajnos. Ga idontul reagált, akkor eleve nem megbízható volt.

Egyforma tesztek voltak? Az érzékenység miatt kérdezem.


Nekem volt, hogy a 10es mar két napja pozi volt, es a 25-os meg csak 3.naptol jelzett halványan!

2016. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ő ehetek hibás is, de az is lehet, hogy te hibaztal : a reggeli első vizeletbol a legpontosabb az eredmény
2016. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat számít,hogy mennyire volt pozitív az a teszt,mert ha elég erős volt,akkor másnapra halványodott volna,de nem lett volna teljesen negatív.

És igen,hibás is lehetett,több hibás van mint gondolnánk.

2016. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos, én láttam az előző kérdésed, és szerintem pozitív volt,tuti! Az x-epil nekem is olyan halvány volt, hogy alig lehetett látni, mikor a facelle elég erős volt már! Vegyél facellet. De az is előfordulhat, hogy kémiai terhesség volt. :/
2016. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 5. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen ez pozitív,de halvány.

2 dologra tudok gondolni: 1,kémiai terhesség.

2,még olyan kevés a hcg,hogy ingadozik és azért nem mutatta a teszt másnap.

2016. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálkozom egy facalle teszttel.Most már nagyon kíváncsi vagyok.. :-(
2016. ápr. 5. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet kémiai terhesség, főleg ha ugyanolyan teszt lett másnap negatív. Azért ne keseredj el teljesen, mert lehet csak nem olyan koncentrált volt a vizeleted.

Nekem sajnos már volt pár olyan hogy egyik nap pozitív a teszt, másik nap már nem. Linkelek egy példát:

[link]

2016. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a képet,de én mind hármon láttam a két csíkot.. :-) Végül várandós voltál??Egyébként más fajta tesztek voltak.Nem tudom mi lehet,de azóta is furcsán érzem magam...Majd kiderül lassan,hogy mi az igazság... :-) :-(
2016. ápr. 5. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, mind 3 egy napon készült, szerintem mind 3 pozitív volt. Másnap már negatívak voltak a tesztjeim és nem is lett baba. Már folynak a vizsgálatok, vagy 10x jártam így, bár januárban tovább tartott és már uh-n is látszott a terhesség. Ha különböző teszteket használtál akkor az lehet a baj. A facelle jó teszt és érzékeny is, drukkolok!
2016. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!