Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maternity klinikán a 12. heti...

Maternity klinikán a 12. heti ultrahangot sima 2D-vel nézik vagy 3D-vel?

Figyelt kérdés

Győrben például mind a kettővel megnézik a babát.

13+3 leszek holnap szerintetek meg tudjak tippelni a nemét????


2016. ápr. 6. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarban vagyok, 13+3-on mész kombinált tesztre? Vagy csak uh-t csináltatsz?


Egyébként 4d-vel. Mi a Maternityben végeztettük a terhesgondozást és ott is szültem. A 12. heti uh 3D volt, aztán 4D-re váltottak és onnan kaptuk a fotókat.


Kétféle lehetőség van a Maternityn amúgy: vagy a dokid tud uh-zni és akkor egyben van a vizsgálat, vagy a szonográfus uh-zik (utóbbinál és előbbinél is voltunk, mindkettő 4d-re kapcsolt, de a szonográfus elég varázstalan, szóval tőle mindig kérnünk kellett a fotót, de persze adott.:))


Igen, meg tudták "tippelni" a nemét (mondjuk 80 milliós uh géppel nem volt nehéz dolguk:D), a 12. betöltött héten válik el a 3 vonalból, hogy fiú vagy lány.

2016. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen most megyek de nem felelőtlenség miatt hanem mar reg ota megvolt az időpont tatabanyara a kombinált tesztre (Esztergomba tartozok es ott is fogok szülni) kb 200x kérdeztük meg hogy megcsinálják az ultrahangot itt attól függetlenül hogy nem ide tartozom ?! A válasz a "persze persze jöjjenek csak" volt hat igy is történt tegnap elmentem az ultrahangra es gyakorlatilag elzavart hogy en mit keresek itt en ne akarj itt megcsinaltatni az uh-t...fáradjak ki.. Arra volt erőm hogy nyeljek egyet hogy ne sirjam el magam es akkor kb 100 orvost/kórházat/magánklinikát felhívtam persze senki nem tudott fogadni a heten csak a materniry adott időpontot holnapra.... Hat ezért csak most megyek 😔 Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszodat annyira várom már hogy lássam a kis babámat 😍
2016. ápr. 6. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Felháborító, sajnálom. :S


Mindenképp menjen a férjed is veled, mert ott nagyon pártolják a párokat, használjátok ki.:) egyszer egyedül mentem fel, míg a férjem kv-t vett, és megkérdezték, minden oké-e vele:))


kihez mész? vagy csak uh-ra? és így akkor most lemaradtál a kombinált teszt vér részéről vagy még holnap meg tudják ott csinálni?

2016. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jön velem apa természetesen hála az égnek olyan típus hogy öt minden érdekli es kérdez erdeklodik eddig minden vizsgálaton ott volt,bejött nagyon jo érzés csak tegnap sajnos nem kapott szabit ezért mentem egyedül de holnap egyutt megyünk :)
2016. ápr. 6. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen megcsinálják a vervetelt is hála az égnek. Az ár ami a neten van ez a 25000 Ft az valós ???
2016. ápr. 6. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, valóban csak annyiba kerül. furcsa szerintem, mert az Istenhegyin drágább, igaz, ott azonnal van eredmény, itt meg 1-2 munkanap múlva.:) (és, a Maternity honlapján minden valós)
2016. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3D-vel. A kisfiamat a 13. héten nézték és megmondták a nemét. Most 15 hetes vagyok. A legutóbbi uh-n nem mutatta meg magát a baba, pedig a szonográfus doki nagyon alaposan vizsgált, próbálta minden szögből elcsípni, le a kalappal. Így csak tippelni tudott. 2 hét múlva én is megtudom, öcsi lesz-e a következő baba, vagy hugi:) Cserébe legalább szuper képeket kaptam.
2016. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!