Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok és terhes. Mit...

20 éves vagyok és terhes. Mit tehetnék? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 év fél éve vagyok együtt a barátommal, akivel nagyon szeretjük egymást. Ez idő alatt sosem védekeztünk, aminek meglett az eredménye. A párom 3 hete külföldre ment dolgozni 2 hónapra. Miután kiment késik a menstruációm. Anyukám egy nagyon aggodalmas asszony, mindíg tudja, hogy mikor kell megjöjjön a havimnak. Ma reggel egy terhességi teszttel a kezében állt előttem és kötelezett rá, hogy csináljam meg és az eredményt mutassam neki. Természetesen teljesen nyugodt volt. Ez így is történt. Hát mit látnak szemeim? Két erőteljes csík. Köpni, nyelni nem tudtam. De édesanyám sem..

Természetesen teljesen lefagyott, sírni kezdett és azt mondta, hogy jövőhéttől abba kell hagynom az egyetemet ( első éves vagyok) és költözzek a barátomhoz, mert ő nem fogja elviselni ezt a szégyent. Nagyon fájt amiket mondott.

A barátom is szintén 20 éves és amint írtam külföldön dolgozik.

Szóval nagyon egyedül vagyok a gonddal. Szükségem lenne a barátomra, aki végigjárná velem az orvosokat és együtt eldöntenénk h megtartjuk-e vagy sem a babát?

Véleményeket kérek!


2016. ápr. 9. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Vetesd el.
2016. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írod, ezt nektek, kettőtöknek kell eldönteni. De azért próbáld végig gondolni, hogy jelen helyzetben képesek vagytok gyermeket vállalni? Anyagilag, és lelkileg is értem.
2016. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha megcsinalni megtudtatok...akkor vallajatok a következményeit is! Elvégre nem vedekezetetek....nyilván tisztában voltatok azzal,hogy teherbe eshetsz!

Miért mástól....idegenek válaszát várod?vagy véleményét?! Valaki ugyis leugat,van aki nem. Van aki azt mondja menj abortuszra...valaki azt hogy ne,es tartsd meg a babát! Neked ettől mitől lesz jobb?!

A te életed... Es azt ugy b*szod el ahogy akarod!

2016. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell gyerekeknek nemi életet élni... Anyád ellenőrizget, hogy mikor jön meg a menzeszed 20 éves létedre? Mondjuk jobban is teszi, mert belétek nem sok felelősségérzet szorult, az biztos.

Mi lenne, ha a barátoddal beszélnéd meg és nem idegeneket kérdezgetnél? Telefon, skype, esetleg vonatra ülni és személyesen megbeszélni?

2016. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit vártál, ha 2,5 éve nem védekeztek. Az a csoda hogy előbb nem estél teherbe.

Elég durvának tartom azt is hogy 20 éves létedre anyád ellenőrzi hogy megjött-e neked (?!), meg a kezedbe nyomja a terhességi tesztet?? Anyukád és a te viselkedésed is röhejes.

A barátoddal beszélj, és mivel már felnőtt emberek vagytok, nektek kell eldönteni hogy hogyan tovább.

Anyukáddal is beszélj, valószínűleg első felindulásában mondta azt amiket mondott, majd lenyugszik. Lehet hogy ő még azt hitte hogy szűz vagy? Gondolom igen...

2016. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Kamu. Árulkodik a stílus.
2016. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mivel 2 és fél éve barátom van, akivel mindez idő alatt sülve-főve együtt voltam biztosan nem hinné azt anyukám hogy szűz vagyok. Ő nagyon szeret ellenőrizgetni, de szerintem csak a féltés jele.

Így igaz, nagy hiba volt nem védekezni és tudtuk, hogy egyszer úgyis ránk jár a rúd.

A szerencse csak az, hogy szeretjük egymást, és tervben van már az összeköltözés is.

Nem szeretném elvetetni, de fontos nekem a család és az, hogy ne szenvedjenek a pletykák miatt.

2016. ápr. 9. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
20 évesen anyukád ellenőrizget úgy ,hogy egyetemre jársz? Gratula anyukádnak meg neked is! Most jön az a része a dolognak, hogy engem le pontoznak Abortusz = gyilkosság aki mást állít az nem csinál egyebet mint saját magát győzködi az ellenkezőjéről, hogy a gyilkosság bizonyos esetekben meg engedett! Értesítsd a barátodat, hogy mi a helyzet anyukádat meg tedd parkoló vágányra ! az egyetemet meg nem kell félbe hagynod! jó babázást neked,nektek!
2016. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andi80018 ***** válasza:
37%
Hát, nagyon meggondolatlanok voltatok! Először is ennyi idősen nagyon kicsi az esély, hogy együtt maradtok mondjuk 10 év múlva is, de ne legyen igazam.Igen, most még szeretitek egymást, abban nincs is hiba, de egy gyerek durván próbára teszi az idősebb kapcsolatokat is, nemhogy két gyerekét. Főleg a fiúknál, gondolkodj már, egy 20 éves fiú olyan gyerek, mint a franc. Se meló, se lakás, se fizetés, se semmi. Jól kicsesztél a szülőkkel, gratulálok, mert persze ők fognak majd támogatni titeket. Én a helyedben elvetetném, semmi sem szól a megtartás mellett, csak egy rózsaszín ködben élsz, ami abból is látszik, hogy nem védekeztetek, éretlenek vagytok.
2016. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nektek kell dönteni. én is 20 éves vagyok, mi megtartottuk. de mi több mint 3 éve vagyunk együtt.

21hkm

2016. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!