Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan hogy valakinél...

Narancs223 kérdése:

Volt már olyan hogy valakinél eltévesztették a baba nemét?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mikor mar babamozin is mondtak valamit es mikor Megszületett meglepetés lett.. 4D 5Dvel csak nem tévednek igaz?

Egyik ismerősömék kislányt vártak de fiúcska lett de szerintem ők nem voltak babamozin, tapasztalatok? :)



2016. ápr. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Egy normális szonográfus nem téveszti el.

Nekem a 18. héten mindig 100%-ra megmondta.

Megkérdezte, akarjuk-e tudni, aztán egy mozdulattal beforgatta úgy a babát, hogy lássa, és megmondta.

De ő napi 8 órában ultrahangozik, aztán még magán rendelőben is.

És ez egy hagyományos UH készülék, nem egy babamozi.


Lehetnek szuper jó készülékek, de ha olyan használja, akinek nincs szakképesítése, vagy simán szülész nőgyógyász, aki nem UH-zik túl sokat, akkor lehet hibázni.

2016. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%ra csak születés után tudják megmondani. Ismeretségi körben volt olyan, hogy minden ultrahangon lánynak látták -különböző helyeken járt, profiknal problémák miatt - aztán a szülésnel kiderult, hogy mégiscsak fiú
2016. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a problémákkal voltak elfoglalva, nem a gyerek nemével...
2016. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze fő az egészség csak a mai világba olyan hihetetlen hogy így mellélőnek :/ :)
2016. ápr. 9. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne hihetetlen? Emberek ők is, tevedhetnek.
2016. ápr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak már modern technológia van amúgy meg mindegy mi csak egészséges legyen.. Szakmámból adódóan találkozom beteg gyerekekkel fő az egészség !
2016. ápr. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!