Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen csak petezsák és...

7 hetesen csak petezsák és szikhólyag. Lehet még ebből baba? Volt valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, pont ma vagyok mensi szerint 7 hetes. A doki csak szikhólyagot és petezsákot látott, babát nem :( Szívhang nincs, de említett valami kezdődő pulzációt?! amit látni vélt. Ez biztató szerintetek? Egy hete is voltam orvosnál, akkor még szikhólyag nem volt! Tehát azóta nőtt valamicskét...

33 naposak a ciklusaim, biztos, h később fogant...,na de ennyivel? Utolsó mensi február 17.-21.

Van valaki,akinek csak a 8. hétben lett szívhang? Egy hét múlva kell visszamennem. Félek, első baba lenne :(



2016. ápr. 6. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ez biztató! a kezdődő pulzálás a szívhang előtt van! és az is jó jel, hogy nőtt. nekem is az elején mindig egy héttel kisebbnek mérték, 5 hetesen alig látszódott, 8+1 hetesen volt szívhang. remélem minden rendben lesz! szedj magnéziumot és pihenj sokat! majd írj, mi lett.

20hkm

2016. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ugyan szakértő, de kezdődő pulzáció esetén embriónak is kellene lennie, nem? Embrió nélkül minek a szívkezdeményét látná?
2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mekkora a petezsak? (Es a szikholyag?)
2016. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos, csak ezt a képet kaptam.


[link]

2016. ápr. 6. 22:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt, embrió sejthető, kezdődő pulzálás. 2 hét múlva már volt minden, aminek lennie kellett. Nyugi, neked is rendben lesz, nincs két egyforma terhesség, minden baba a saját ütemében fejlődik. Ne idegesítsd magad feleslegesen azzal, hogy másnak már 5 hetesen volt szívhang...
2016. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nàlam is ez volt a hatodik héten pont így.

Nekem is itt írtàk hogy a pulzàlàs jó.

Én se 3rtettem hogy miért nincs mâr babó.Nyolcadik héten volt.

Szval próbàlj bízni,drukkolok!:)

2016. ápr. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Menszi szerint 8 hetes vagyok, amugY meg pont ma 6 hetes az orvos szerint. Nalunk is petezsak, szikholyag, pici embrio. Jovo heten megyek vissza ismet. Nem az szamit a menszi szerint hany hetes vagy, hanem az, hogy mit mond az orvos. En is alig varom mar a szivhangot. Minden rendben lesz, probalj megnyugodni.
2016. ápr. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mensi szerinti számolás nagyokat tud tévedni. A fogantatás ideje számít, onnantól jó közelítéssel egyformán fejlődnek az első trimeszter végéig aztán persze jelentős különbségek vannak.


Hogy konkrét példát mondjak, mensi szerint több, mint 9 hetes korban voltunk 6 hetesek az ultrahang alapján.


Szóval igen, voltunk így, és semmi ok pánikra, bár mi is aggódtunk.

2016. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Drukkolok!:)
2016. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok. Most picit megnyugodtam :) Nagyon szeretnénk ezt a babát, aggódom picit, nehogy valami baj legyen vele...

Jövő csütörtök du.-ra kaptam újra időpontot Uh-ra, majd írok, hogy mi lesz. De annyira soká lesz még... :(

2016. ápr. 7. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!