Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéthetente jelentkező enyhe...

Kéthetente jelentkező enyhe rózsaszínes folyás wcpapíron mennyire elfogadható sok pihi mellett?

Figyelt kérdés

Nincs görcs semmi.Nincs mèhszàjseb se.

Nincs szex.

Viszont bàr nem erőlködök nagywc utàn volt eddig.


2016. ápr. 10. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, honnan jöhet, de ha csak wc után jelentkezik és el is múlik, nem hiszem, hogy baj lesz, de egyél sok gyümölcsöt, plusz sok folyadék, hogy könnyebben tudj wc-zni, és biztosan ne legyen gond :)
2016. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott, mitől van a rózsaszínes folyásod?
2016. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnél nem tudta .Baba rendbe volt.

Most viszont hogy megfigyeltem wc utàn talàn gondolom remélem csak ahhoz van köze .

Azóta se volt semmi és ha nem nézegetem a wc papírt észre se veszem.

Ilyesmire gondolok hogy lehet-e attól is hogy alacsony a trombocitàm s könnyebben bevérzik hüvely nyh erőlködésre.

Holnap beszélek vele.

Most megpróbalok nem idegeskedni.

Csak hàtha valakivolt még így.

Érdekel minden tapasztalat.

2016. ápr. 10. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, nagywc után jelentkezik. Biztos, hogy nem a végbeledből jön? Nincs esetleg aranyered?
2016. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hüvelyhez törlök és akkor.

Fenekemnél nem tapasztaltam .

Kis aranyér van de még sosem vérzett.

2016. ápr. 10. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy amúgy?
2016. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 hetes.
2016. ápr. 10. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM MEGIJESZTENI AKARLAK! Szerintem nyílik a méhszájad. Menj orvoshoz MOST! 17 hetes terhesség már idős a hormongondokhoz. Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2016. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!