Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős derékfájás, furcsa érzés...

Erős derékfájás, furcsa érzés a pocimban lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés

kicsit olyan érzésem van, mint mikor vizsga előtt izgulok.... plussz nagyon fáj a derekam és a szeméremcsontom...

38+6 hetes km


2010. ápr. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkét szülésem előtt pár nappal nekem is fájt már a derekam. Innen már tudtam, hogy csak pár napom van hátra!

Sok sikert!

2010. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adri baba ***** válasza:
A szülés jele az erős menstruációs görcshöz hasonlít
2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szinte a terhesség egésszében fájd a derekam, iagz előtte volt egy autóbalesetem.

Szóval a szülés előtt 2 nappal kegyetlen fájdalmam volt a derekamban, amíg csak tudtam dörgöltem, ezzel enyhült a fájdalmam.

2010. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nekem is sokat fájt a derekam a terhesség alatt meg előtt is, de most már egy idelye nem fájt... Mindenki azt mondja, hogy mensi szerű görcsöket figyeljem, mert az fogja jelezni, de nekem nem szokott fájni a hasam olyankor... Mensi elött is csak a derekam szokott fájni... szóval tanácstalan vagyok, de próbálom figyelni a testem jelzéseit, hátha...
2010. ápr. 15. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Pont valamelyik nap kérdeztem ezt a védőnőmtől,mivel nekem sem fájt mensi elött a hasam. Én is derékfájós vagyok,azt mondta hogy ha ritmikusosan jelentkezik a derékfájás akkor az jelezheti a szülés megindulását.
2010. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak a szülés napján fájt rettenetesen a derekam. A doki azt mondta hogy azért mert a fejével nyomta a gerincemet, mert nem túl jó helyen feküdt. De ahogy egyre lejjebb ékelődött befele a feje, már nem fájt annyira a derekam.
2010. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!