Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabákat várok ikrek lesznek...

Kisbabákat várok ikrek lesznek. Ezeket neveket választottuk: Bagó Alexandra Boglárka Bagó Martin Mátyás Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem az Alexandra Boglárka túl hosszú,mindkét név 3-4 szótagú, ezekből egy is bőven elég. de szép mind a négy név :)
2016. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért büntetitek őket kettő névvel.
2016. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudunk dönteni és nekünk is kettő van
2016. ápr. 12. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Azt hittem párban értendő, hogy Boglárka és Alexandra ha lányok, stb. Úgy több értelmét látom.

Őszintén a 4 felsorolt névből 1 van ami szerintem szép név, a többi nem tetszik, van amelyik kifejezetten irritáló számomra. De ez lényegtelen, ha nektek tetszik. Ami viszont objektív vélemény, szerencsétlen kislánynak nagyon hosszú lesz a neve, ha már kettő nevet akartok adni, akkor rövidebbeket.

2016. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is nagyon hosszú a Bagó Alexandra Boglárka név, viszont nem hangzik rosszul, de én inkább rövidebbet választanék.

A Bagó Martin Mátyás meg véleményem szerint nem passzol egymáshoz vagy csak a vezetéknévvel nem hangzik jól, bár a nevek egyesével tetszenek.

2016. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti ezt választottátok, ne kérdezd meg itt, mert nem tetszhet mindenkinek és csak elbizonytalanodsz 😊! A ti gyerekeitek lesznek, nem a válaszolóké... itt sokszor kap az ember nem túl kedves választ, csak meg akarlak kímélni ettől. Én js megkérdeztem itt mikor totál tanácstalanok voltunk, ne, tudtunk megegyezni de nem volt jó ötlet! Arra jó volt hogy rájöttem h mindegy ki mit gondol nekünk kell hogy tetszen! Szerintem szép nevek és gratulálok!
2016. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép nevek,de kettessével+vezetéknévvel már tùl hosszùak. Tehát én egy keresztnevet adnék. Talán ùgy tudnátok választani,hogy megvárjátok mìg megszületnek, és ha már látod a babát könnyebb eldönteni, hogy ő egy Boglárka vagy inkább egy Alexandra... jobban látnád mi illik hozzá.

Unokatesòmék jártak ùgy, hogy talonban volt két fiùnevük,aztán megszületett,ránéztek és adtak neki egy teljesen más nevet,ami tényleg igazán ráillik.

2016. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra gondoltatok, hogy az Alexandra Boglárka a legtöbb űrlapon nem fog beférni a rubrikába?

Külön-külön mindegyik jó, bár a Boglárkával jobban tetszik.

A Martin Mátyás nekem nem passzol össze. A Martin modern/külföldies, a Mátyás pedig régimódi név.

2016. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!