Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem kaphatóak George R....

Miért nem kaphatóak George R. R. Martin könyvei igényesebb, kemény táblás változat?

Figyelt kérdés
Itt most elsődlegesen A tűz és jég dala sorozatára gondolok. Nagyon vastagok, és érdemesebb szerintem kemény kötésben beszerezni őket, de sehol nem találom az első részt igényesebb kiadásban. Miért szünteti be a kiadó a kemény fedeles kiadásokat? Nem értem...

2014. márc. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A lírában és a libriben is meg lehet venni, de ajánlanám az online megrendelést is, mert az kevésbé macerás.
2014. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Libriben éppen nem kapható egyik változat sem. A kérdésem a kemény fedeles kiadásra vonatkozik, azt valamiért kivonták a forgalomból, de ettől függetlenül köszönöm a segítőkész választ.
2014. márc. 28. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Már elnézést, nem akarok konfliktust, de azért is kiállok az igazam mellet.

Én pontosan a kemény táblásról beszéltem. Az, hogy már nincs a libriben előfordulhat, de én pont ott vettem a sárkányok táncát kemény táblásan. Csak ezért mertem megemlíteni. Ami az online megvásárolást illeti, természetesen ott is a kemény táblás változatra gondoltam. Az nem lehet, hogy semmilyen kiadónál nem lehet ezt a fajta igényt kielégíteni. Ha pedig egyik szerény javaslatom sem tetszik, akkor még mindig ott van a keresés. Az egyik részét Pécsen egy eldugott antikváriumban láttam, és igen, kemény kötésben.

2014. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdésem arra vonatkozott, hogy miért vonták ki a sorozat kemény fedeles változatait a forgalomból. Az első kötetek már sehol sem kaphatóak igényesebb kiadásban. Igen, erről kérdeztem a kiadót, de nem ad normális választ, ezért rákérdeztem itt, hátha valaki jártas az ügyben vagy marketinges. Szívesen beszerezném az egész sorozatot javított, kemény táblás változatban.
2014. márc. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!