Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki több mint 4...

Van itt olyan aki több mint 4 kilós babát szült simán? Többi lent

Figyelt kérdés

Nektek is fájt a hasatok utána? (nem görcs hanem mint aki fullad, le futott volna egy maratont)

Ez kb mikor múlhat el?


Na meg a drága aranyér :/

Mit lehet vele kezdeni h ne fájjon ennyire?

Kinek mikor múlt el?



2016. ápr. 13. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bővebb vérzés volt a gond, a többit egyiknél sem tapasztaltam.
2016. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 kilós volt a második gyermekem. A hasfájásom napokig tartott,de nekem a doki belekönyökölt a hasamba és szerintem azért is.Meg gondolom a hasizmok azért meg vannak dolgoztatva szüléskor.

Aranyerem kijött nekem is ,de így 12 év távlatából már nem emlékszem,de szerintem nem használtam rá semmit,rövid időn belül az is visszahúzódott.De szerintem van kenőcs amit lehet használni,a gyógyszertárban biztos segítenek.

2016. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4300-gr volt a fiam,szülés után sokáig kb.2 hónapig azt éreztem,mintha húzná lefele valami a hasamat főleg séta közben volt nagyon rossz.Az aranyér utánna még egyszer jött elő én a hemorid kenőcsöt használom.
2016. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 4170g-mal született. A hasam nem fájt utána. Aranyérrel én is küzdöttem, nekem a reparon kenőcs segített.
2016. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

3-as igen kb valami ilyesmit érzek én is.. Nehéz sétálni mert úgy érzem nyom le aztán mint aki fullad.. Leírhatatlan érzés :D

De bízom benne h minél előbb el múlik és csinálhatom a dolgom már rendesen..

2016. ápr. 13. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Dédnagymamám több mint 5 kilós gyereket szült otthon egyedül (bába nem ért oda). Nem lett maradandó károsodása, mert utána még képes volt többször is szülni.

Aranyérről szerintem megkérdezheted az orvosodat/háziorvosodat, hátha tud konkrét kezelést vagy kenőcsöt mondani.

A hasgörcs folyamatos, vagy mikor érzed? Én ugyan 4 kiló alatti babát szültem, de szoptatáskor a méhösszehúzódások miatt görcsölt nagyon a hasam.

2016. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!