Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít fogadott orvosnak?

Mi számít fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Az első két vizsgálaton ( a tehesség megállapításánál és a 12. heti hüv. uhr-nál) magánorvosnál voltam. Innentől ő fogadott orvosnak számít vagy csak akkortól amikor szóban is megkérem, rákérdezek a díjára stb. ?
2007. nov. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem onnantól, hogy megbeszéled vele, hogy nála szeretnél szülni.Ő meg megmondja mennyiért.
2007. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed tőle, hogy vállalja-e, hogy levezeti Nálad a szülést is. Ha vállalja, akkor onnantól ő a fogadott orvosod. Nekem akkor, amikor megbeszéltük, nem mondott összeget, pár alkalommal később én kérdeztem rá. Akkor is csak azt mondta, hogy amennyit gondolok.

De orvosa válogatja, a pénzkérdés mindenkinél máshogy van.

2007. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Kérdezd meg, hogy vállal e szülést, és hogy melyik kórházban dolgozik. Győződj meg arról, hogy Te akarsz e abban a kórházban szülni. Én először korházat választanék és utána, ott egy olyan dokit akit mindenki dícsér. Nagyon nem mindegy, hogy milyen körülmények várnak rád egy ilyen nem mindennapi helyzetben. Én az Istvánban szültem (Bp.)és nagyon kellemes élmény maradt számomra. Sok sikert kívánok. Kellemos babavárást. :)

2007. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!